Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. Nagyon sürgős!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nagyon sürgős! Kiszakadt a gumi. Mi ilyenkor a teendő? (Olvassátok végig! )

Figyelt kérdés

Tegnap volt a menstruációm utolsó napja, ma hajnalban pedig megtörtént az aktusunk párommal. Használtunk (volna) óvszert, még el sem kezdtük az "akciót", mikor azt vettük észre, hogy kiszakadt a gumi. (Nem értem miért, eddig ilyen sosem történt -és nem egy olcsó, rossz minőségű gumit használtunk-). Nem ijednék meg annyira, ha nem tudnám, hogy ez előtt már volt egy "menet". Félek attól, hogy esetleg bejutottak a spermái (ha voltak, amit kétlek) a hüvelyembe az előzőből. (Jelzem, megtörölközött az első után).

Hülyeség feltennem az: "így is lehetséges?" kérdést, mert természetesen minden lehetséges... De szeretnék megnyugodni, hogy minden rendben van. Mit tegyek? A helyzet az, hogy a múlt hónapban sajnos be kellett vennem egy esemény utáni tablettát, mert nem védekeztünk. Nem szeretném, ha olyanokat írnátok, hogy milyen felelőtlenek vagyunk. Akkor azok is voltunk és én ezt pontosan tudom!

De most védekeztünk, mindent rendeltetésszerűen használtunk, csak pont kifogtunk egy olyan gumit, ami kiszakadt valamiért. Még egyszer mondom, alig, hogy elkezdtük volna, rögtön kiszakadt... Még azt sem mondhatom, hogy gyors volt, mert lassan csináltuk.

Nem élvezett el és semmilyen nedvet nem éreztünk, ami kijött volna belőle.

Nem vehetek be még egy esemény utáni tablettát, viszont kísérletezni nem szeretnék.

Mit tanácsoltok?


2013. márc. 3. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el gumishoz!
2013. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
másik gumit hízni és folytani. (ilyen regényeket senki nem fog végogolvasni!)
2013. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha utoljára a múlt hónapban vettél be esemény utánit, akkor most is beveheted.
2013. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"még el sem kezdtük az "akciót"

Ha még el sem kezdtétek, akkor hogy lennél terhes?

2013. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andii1 ***** válasza:
szerintem biztos nem vagy terhes :D
2013. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lusta vagyok elolvasni, ha biztosra akarsz menni, elmész egy nőgyógyászhoz és elmeséled neki ezt az egészet.
2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Albert0111 válasza:
Ha jól emlékszem középsuli 10. osztályában tanultuk a női ciklust. Nagyon ajánlom minden nőnek. Egy egyszerű kis ábra. Biztos, hogy nem vagy terhes. ;)
2013. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!