Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek hogyha 5 napja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek hogyha 5 napja szedem a Milligest fog. Gátlót és a menstruáció 5. napján szeretkeztem a barátommal?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 09:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
9:52-es vagyok, legelső válaszoló. A barátnőm Milligest szedett és terhes lett, a menstruációja első napján kezdte el a gyógyszert, rá 18 napra feküdt le a barátjával, tehát még nem vette be a 21 szemet, nem védekezett és bekövetkezett a baj, elvetette és meddővé vált, mert elrontottak a lányon vmit kaparás közben... nah ezek után is azt mondod hogy már az 5-ik napon biztonságban vagy?! Gondolkozzál már!!!! Na ilyen embereknek nem írnám fel a gyógyszert...meggondolatlan vagy!!! De te tudod... 21/lány
2009. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 MARIANN06 ***** válasza:
Szerinten NEM!Én is használtam már naptármodszert és a menszesz után az elsö 10 napban nincs peteérés és nem eshetsz teherbe .Bár ez nem 100%da szerintem nem vagy az.Vegyél 1 teszte azért.A legolcsobb 540 ft.Már a 3 napos terheséget is kimutatja.Ne agodj szerintem nem vagy terhes!!!
2009. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Vettem tesztet és negatív lett! Szerintem ilyen esetben nagyon kicsi az esélye a terhességenk, nincs kizárva de csak nagyon ritka esetben fordul elő.
2009. szept. 19. 12:18
 14/18 anonim ***** válasza:
Te hol olvastad azt a tájékoztatón, hogy már az első hónapban véd?? Itt tartom a kezemben a tájékoztatót, végig olvastam háromszor és esküszöm sehol sem látom ezt leírva. Nekem az orvosom is azt mondta hogy az első levél beszedése után véd teljesen..és nem is értem miért nem tudjátok kivárni azt az egy hónapot. Hiszen aki fogamzásgátlót kezd szedni gondolom komoly párkapcsolatban él már tehát várt elég ideig ahoz hogy lefeküdjön az illetővel, ebből kiindulva nem értem miért nem lehet kivárni még ezt a kicsi időt..
2009. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 MARIANN06 ***** válasza:

09.11. SZIA UGYE NEM VOLTÁL TERHES?éN MONTAM.aT ELSÖ 10 NAPBAN KICSI AZ ESÉLYE A PETEÉRÉSNEK.

KIVÁNCSI VAGYOK MI LETT VELED.

ÜDV.

2009. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem azért nem lett terhes,mert kicsi az esélye a peteérésnek,hanem azért,mert ha a Milligestet a menstruáció első napján veszik be, az első naptól kezdve véd.Nekem doki mondta. Szerintem tudja.
2009. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Akkor ne haragudj, de nagyon buta az orvosod. A fogamzásgátló hatása is nem egy gyógyszertől lesz 100%-os, hanem attól hogy több szemet veszel be egymás után, így fokozatosan alakul ki a védekezés..

a fogamzásgátló nem játék!!! nehéz várni vele még pár napot?mit hagytok ki vele, a párotok elvileg ugyanúgy ott lesz egy levél beszedése után is!hány évesek vagytok ti?13???...agyatlanok...

2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy szóval nem írtam, hogy rögtön az első szem után lefeküdtem a pasimmal. Én tipikusan a parázós típus vagyok, 2 hónapot vártunk. De örülök, hogy megint 2 mndatból sikerült megítélni. Az agyatlan 13 éves. Jesszusom.
2010. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!