Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy kisebb baleset történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kisebb baleset történt szex végére? -bővebben lent-?

Figyelt kérdés
Párommal lefeküdtünk, védekezés óvszerrel történt,minden rendben ment,viszont a végén mikor élveztem és kijöttem belőle,nem volt rajtam az óvszer,valahgy kicsusztam belőle. a sperma folyt ki a hüvelyéből és folyt le a lábán,és lehet hogy 1 picit beleélveztem. szerintetek lehet gond? nem ártana egy esemény utáni? 19/F?

2013. márc. 4. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana. Biztos ami biztos.
2013. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem ártana, menj és szerezd be
2013. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szerezz be!
2013. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ilyen előfordult másokkal is...minél előbb szerezz tablettát :)
2013. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D'a ***** válasza:
reggel egyből nőgyógyász! biztos ami biztos.. :)
2013. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem picit élveztél bele. Ez most sajnos olyan, mintha nem lett volna rajtad óvszer. Ha olyan helyen laktok, ahol van ügyelet, már ma menjetek el esemény utániért. Felesleges várni, igaz, hogy 72 órás, de drasztikusan csökken a hatékonysága.
2013. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Növesszed még a peceredet kicsit mielőtt gumit húzol rá angyalbögyörő
2013. márc. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!