Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűsök, nektek is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűsök, nektek is a béka feneke alatt van a libidótok?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve használok hüvelygyűrűt és egyre alacsonyabb a libidóm. Már szinte nem is kívánom a szexet csak ritkán. Bezzeg ha kiveszem az 1 hetes szünetre akkor egész nap szeretkeznék, csakhogy ugye akkor jön meg.

Nincs rá valami mód, hogy ezen változtassak? (Nem akarom abbahagyni a használatát..)

Előre is köszi a válaszokat!


2013. márc. 20. 09:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem kell letámadni. Én tudom magamról, hogy a tabletta nekem nem lenne jó mert olyan szinten elfelejtek dolgokat, hogy tuti, hogy azt is elfelejteném bevenni. Nem viccből írtam. Meg hasmenésre figyelni meg ilyenek.

Hüvelykúp meg krém az meg nem biztonságos.

Tudtok esetleg valamit ajánlani?

2013. márc. 20. 11:35
 12/22 anonim ***** válasza:
meg nemcsak az, h elfelejted, hanem ettől is 0 lenne a libidód, nem beszélve a számtalan mellékhatásról.. nekem is ugyanez volt a gondom, és mi naptármódszer+pharmatex+megszakitást alkalmazunk, ma meg már csak naptárazás+megszakitás. 2 éve működik:)
2013. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Van akinek így reagál a hormonokra sajnos a szervezete, nekem is esélyem sem volt a hormonális fogamzásgátlókra.

Eleinte gumit használtunk, de az nem volt az igazi, egyébként a hüvelykúpokban meg tablettákban én sem bíztam meg.

Aztán úgy alakult hogy elköltöztem, nőgyógyászt kellett váltanom és egy nagyon korrekt dokihoz kerültem, ő ajánlotta a pesszáriumot spermiciddel, ez így 98%-os védettséget nyújt, annyit mint az óvszer. Szerintem próbáld ki te is, ártani nem árt! :-)

2013. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én nem szívesen vállalnám be a naptáras módszert még kiegészítő védekezéssel se. Mert oké ha 25 éves lennék akkor nem baj ha becsúszik a baba mert úgyis nagyon szeretnénk majd kisbabát, de így, hogy még csak 20 éves vagyok és csak jövőre lesz az esküvőnk nem merem bevállalni.
2013. márc. 20. 11:43
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második kommentet is! Utána fogok nézni a pesszáriumnak :)Tapasztalatok róla esetleg? Szabályos a menzesz, nem görcsöl a hasad amikor megjön? (Csak mert nekem eddig nagyon-nagyon görcsölt, de mióta hüvelygyűrűt használok szinte nem is fáj :) )
2013. márc. 20. 11:44
 16/22 anonim ***** válasza:
oksi, nekem ez volt a legmegfelelőbb.. persze, ez nem mindenkinek jön be, inkább csak összeszokott pároknál. pesszáriumról sztem itt nem is hallottak, itt mindenki csak kivizsgálás nélkül felirt tablettával tömné a nőket..... :(
2013. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A pesszáriumnak nincs hormontartalma így nincs hatással a ciklusra sem.

Nekem szinte a kezdettől fogva szabályos volt a menzeszem így ilyen témában nem tudok nyilatkozni, viszont elég gyakran görcsölgettem amire nekem a nagy dózisú magnézium volt a megoldás, próbáld ki esetleg, hátha beválik neked is! :-)


Amúgy a pesszárium ára 56 euró (Magyarországon nem forgalmazzák, így csak külföldről tudod megrendelni) és ez ugye 2-3 évig is jó, nem tudom a hüvelygyűrűnél hogy van, mennyi ideig tart és milyen gyakran kell újravásárolni, a lényeg hogy ebből a szempontból is gazdaságos. :-)

2013. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat! Hát a hüvelygyűrű az havonta olyan 3500 Ft.
2013. márc. 20. 11:59
 19/22 anonim ***** válasza:
Sima megszakitásos van náluk is évek óta. Én teljesen nyugodt vagyok. Naptárazás meg pharmatex minden nélkül. Mondjuk nekem egészségügyi gondjaim is vannak így eleve úgy gondolom kisebb az esélyem a teherbeesésre..
2013. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
jaaa, nekem is anyunak 5 évig tartó műtétek sorozata után lettem én...... petevezeték-tágítás, meg miegymás, szal sztem ez nálam is igy van. bár az orvos azt mondta, h nem öröklődik...
2013. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!