Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi rá az esély, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély, hogy teherbe estem? (komoly válaszokat! )

Figyelt kérdés

A héten együtt voltam a párommal, és nem védekeztünk. A ciklusom közepefele lehetett az eset (25. nap; kb. 40 napra szokott megjönni.

Másnap volt egy sötét barnás-vöröses nagyobb folt a bugyimon, azonban nem a havibaj volt. Meg is lepődtem, mert még lett volna 2 hét a vérzésig. Sose volt még ilyen barnázásom (kivéve persze a mensim végén).

Jelent ez valamit?

23/L



2013. márc. 24. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
háááát, van esélye
2013. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

már nem azért, de ha 23 évesen nincs annyi eszed, h védekezzetek, és nem tudsz annyit, h BÁRMIKOR teherbe eshetsz (függetlenül attól, h a ciklusodban hol jársz), akkor viseld a következményeket.

Én 17 évesen tudom, h bármikor teherbe eshetek, és ha a tabival kések fél órát, már "aggódok", pedig óvszert is használunk. A tizenkét-tizenhárom éves kiscsajok szoktak ilyeneket feltenni, ne süllyedj le a szintjükre!!

Am pedig ha ki akarod deríteni, h történt-e baj, akkor menj el nődokihoz vagy vegyél tesztet.

2013. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem mért kell legorombítani...sok nővel meg esik ez. Amúgy kérdésedre a válasz, sajnos esélyes a terhesség, de vegyél tesztet és győződj meg róla. A biztonság kedvéért két tesztet vegyél, vagy olyat amibe 2 db van, mert előfordult, hogy hibás az egyik.
2013. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Azért jó lenne, ha a tisztelet meglenne. Hogy jössz te ahhoz, hogy így beszélj akárkivel is??

23 évesen képzeld már sok nő, gondolkodik a családalapításon!

Szóval a 17éves eszeddel jó lenne, ha elgondolkodnál, és máskor kétszer átgondold, hogy hova írsz, és mit!!!


Harmadik:

köszönöm. Várok még egy kicsit, és ha még mindig semmi, akkor veszek tesztet:)

2013. márc. 24. 15:19
 5/8 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem pedig az volt, hogy mi lehetett ez a barnafolyásféleség?
2013. márc. 24. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"23 évesen képzeld már sok nő, gondolkodik a családalapításon!"


Az a sok nő a Gyermekvállalás/Teherbeesés topikba ír, nem pedig IDE, ahol feltételezi az ember, hogy NEM szeretne még gyereket a delikvens!


Teszt korai, két hét kell hozzá.


A vér bármi lehetett:

-ovulációt kisérő vérzés -> ártalmatlan,

-lehet durva szex jele (megsértett odabent),

-utalhat méhszájsebre is -> orvosi kivizsgálást igényel....stb.


Egy valami nem lehet:

terhességre NEM utalhat, ugyanis a beágyazódást kísérő vérzés az aktustól számítva 7-10 nap múlva jelentkezhet.

2013. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Ó, én nem a kettes voltam.
2013. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi de a 2-es válaszolónak szerintem is igaza van. 23 évesen lehetne annyi eszed hogy védekezel. te erre azt irtad képzel sok 23 éves gondolkodik család alapításon. de mivel te nem, mert nem úgy látszik a kérdésedből adódva, ezért fogadd el, hogy rád mondta az igazat. legközelebb tanulsz belőle.
2013. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!