Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk! Ha kiderülne a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kiderülne a barátnőtökről, hogy terhes, akkor vele maradnátok, és felnevelnétek együtt a gyereket, vagy elvetetnétek a babát, vagy simán otthagynátok a lányt?

Figyelt kérdés
Előre mondom, hogy nem vagyok terhes, és nem magamról beszélek, csak érdekel a férfiak hozzáállása ehhez a témához. Persze nem érvényes a kérdés, ha ti akartátok a gyereket.

2013. márc. 29. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hány éves.
2013. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

én rájöttem hogy szeretnék gyereket (höh jobb késöbb mint soha) és kislányt szeretnék akit ajnározhatok felnevelhetek és majdnem annyira imádhatom mint azt a nőt aki megajándékozott vele. :) Egyértelmü, hogy mellettük maradnék.

Ha a nő meg nem akar mellettem maradni, akkor visoznt nem állnék utjába de akkor leglalább anyagilag támogatnám a fejlődését és amikro csak lehet vele tötlené maz időt. Szörnyü lenne ez a helyzet, de nem tudnék boldogan lefeküdni este azzal a tudattal hogy csak azért vannak még itt mert rákényszeritettem az anyját az ittmaradásra.

2013. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is az nem férfi, aki otthagyná a barátnőjét, párját csak azért mert babát vár. Elvileg nem (csak) a nő hibája, ha véletlenül becsúszik.

Az elvetetésről pedig csak annyit: hogy egy gyerek elvetetése 2 félről szól. Egy férfinek nincs joga konkrétan kijelenteni, hogy márpedig vetesse el, mert valljuk meg őszintén, csak a nő hordja ki 9 hónapig, benne fejlődik, különféle élettani -és biológiai változások mennek keresztül a testén. Olyanok amiket egy férfi el sem tud képzelni. Könnyű dolognak fogják fel ezt NÉMELYEK.


Az elhagyásról még annyit, hogy aki ilyenre képes, nem gondol bele abba, hogy abban a babában a saját vére is folyik. Arról már nem is beszélve, hogy mielőtt szexbe kezd, nőjön már fel ehhez, valamint a feladathoz, felelősségvállaláshoz.


Egy ember addig nem tudjam milyen gondoskodni egy másik emberről, amíg meg nem tapasztalja. Lehet, hogy egy férfi vagy ne talán tán egy nő nem akar kisbabát, a végén megtörténik mégis, összejön és mikor megszületik, már semmi áron sem adná. Az életben a legcsodálatosabb ajándék, dolog a baba.


N

2013. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szerintem ezt az oldalt érdemes elolvasni!

[link]

2013. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kizárt, már mintha nem a közös gyermekünkkel terhes! Annyi nő van, miért pont amellett maradnék meg, aki más gyerekét várja?!
2013. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azonnal,ott kell hagyni a csajt, és elmenni Londonba. Örökre!
2019. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!