Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik, ha fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha fogamzásgátló mellett teherbe esek és nem tudván erről továbbra is szedem a tablettát?

Figyelt kérdés
A kérdésem csupán elméleti, mert szimplán érdekel. Tételezzük fel, hogy túl sok orbáncfű teát ittam, és az csökkentette a tabletta hatását, vagy antibiotikumot és teherbe esetem, vagy tudom is én. Ebben az esetben a babának lehet baja, vagy mi fog történni?

2013. ápr. 9. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem lesz baja a babának.

Viszont te terhes maradsz!

2013. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ugye nem így akarsz váratlanul gyereket a párodtól? Mert az csúnya lenne.
2013. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Missi_Key ***** válasza:
sztem meg igenis lenne baja, lehet hogy nem születik halva, meg 6 kézzel, de pl tanulási zavarai, vagy egyéb apróbb bajai lehetnek. végülis a drog is ilyesmiket csinál, és minden gyógyszer drognak minősül valahol...
2013. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orbáncfűtea ennyire befolyásolná? Én is szedek mellette tabit és iszom, de módosíthat rajta komolyabban?
2013. ápr. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elméleti kérdés volt, és nem kell ennyire túldramatizálni! :)

Orbáncfű teából is literes mennyiségre kell gondolni, nem egy pohárra. :)

2013. ápr. 9. 09:13
 6/7 A kérdező kommentje:

noni33

nem, nem így akarok! na meg gondolom, ha én most tegyük fel elképzelném, hogy így akarok, akkor gondolod ez olyan egyszerű lenne?

2013. ápr. 9. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Tablettája válogatja. Nekem például olyat írtak fel, aminél külön kiemelik, hogy ha mellette teherbe esel, akkor jó eséllyel beteg gyereked születik.

De van olyan, amitől elvileg nem lesz baja a babának, vagy csak nagyon kicsi eséllyel. Mindenesetre tabletta mellett fogant babánál nagyon gyorsan orvoshoz kell menni.

2013. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!