Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég veszitettem el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég veszitettem el a szüzességem, fogamzásgátló gyogyszer és megszakításos védekezés mellett lehet valami probléma?! Ugyérzem, hogy nem, de mégis aggodok picit! Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem méreg, ugyanis trombózishajlamom van.
2013. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy mondom: nem méreg annak,aki alkalmas a szedésére,és évente kivizsgáltatja magát nőgyógyásszal.
2013. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
már ha van olyan nőgyógyász, aki ki is vizsgálja. én négyet megjártam, mire egy ötödik nyögte ki. a véleményem ettől még ugyanaz marad, ha már szedem, és ott vannak a mellékhatásai, akkor legalább annyi jó legyen a dologban, h bennem megy el. ennyi.
2013. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
nekem meg kihozta a migrénes fejfájásomat. de rájöttem hoyha nem idegesítem magam minden fölösleges vacak miatt, és több folyadékot iszok akkor a migrén se jön ki. szóval nálam meg a gyógyszer voltaképpen erősítette azt hogy pozitivan tudjak gondolkodni (mert ha nem és hisztizek akkor az fájni fog :D)
2013. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
örülök, h neked igy alakult:) nekem sajnos nem..
2013. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"legalább annyi jó legyen a dologban, h bennem megy el. ennyi"


Nem tudom, hogy hogy vagy vele, de nekem egyáltalán nem az a legjobb a gumi nélküli szexben, hogy bennem megy el...


Az inkább a kellemetlenebb fele. Csorog, csöpög, még másnap is érzem, hiába a mosdás...


Nekem még véletlenül sem ezért jó csupaszon, s ha lehet (és lehet), ezt kerülöm.


Ettől függetlenül a tabletta kell. Főleg, ha a családod nőtagjai olyan fogékonyak, hogy jól kivitelezett megszakítás esetén is teherbe esnek.

2013. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Bár ez már kicsit OFF, nem tartozik szorosan a kérdéshez, de én is imádom, ha bennem megy el a párom, úgy tudok igazán nagyot élvezni, szerintem is ez a legjobb a tabiban.


25/N

2013. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!