Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet a netről fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a netről fogamzásgátló tablettát rendelni?

Figyelt kérdés
Félek bemenni a Nőgyógyászhoz
2013. ápr. 16. 19:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
de szexelni nem félsz? biztos baromi érett vagy.
2013. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
kérlek ne szexelj ha nem tudsz szerezni! mert kib@szott hülye vagy és kár lenne ha szaporodnál.
2013. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
17 vagyok és hát nem bízok elégé a gumiban és sokan mondják a fogamzásgátló tablettát meg elvileg azért is javasolják mert gyengíti a menstruálás fájdalmait
2013. ápr. 16. 19:32
 4/28 anonim ***** válasza:
remélem sehogy. Nőgyógyászati vizsgálat nélkül komoly következményei lehetnek ha nem a megfelelőt szeded. Igenis menj el nőgyógyászhoz. Ha nemi életet élsz eleve kötelező, ugyanis könnyen lehetnek olyan problémák, aminek nincs semmi tünete de komoly károkat okozhat. Gondolom hallottál már a HPV-ről..... Nem gyerekjáték....
2013. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
a hátrányait meg nem mondta senki? először olvass utána az egésznek részletesen, utána menj el orvoshoz, és kérd ki az ő véleményét is. ahhoz, hogy szedhesd, vizsgálatok is kellenek, remélem nem gondoltad, hogy majd te választasz egy bogyót csakúgy hasraütés szerűen, aztán majd megrendeled és jó lesz. gondolkodj már...
2013. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
fogd meg magad és húzzál el az orvoshoz. nem feltétlen fog megujjazni ha csak tabit akarsz íratni. ha meg igen akkor kérd hogy a s€ggeden keresztül vizsgáljon meg!
2013. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtem le egyszer sem csak hát elég mély kapcsolatba kerültünk és ha nem csinálnám vele lehet elveszteném őt és állítólag elégé jól véd a tabletta de azt se tudom mit csinálnak a nőgyógyásznál azért is félek elmenni oda :/
2013. ápr. 16. 19:36
 8/28 anonim ***** válasza:

Bízzál inkább a gumiban.


Mi ez az ordas marhaság mostanában, hogy a fiatalok nem bíznak a gumiban... hülyék vagytok?

2013. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ja amúgy vagy a gumi jó szerintem. vagy én vagyok meddő.
2013. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De hát ha esetleg elmegyek egy buliba és annyira részeg leszek és megfeledkezek a gumiról?
2013. ápr. 16. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!