Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet a netről fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a netről fogamzásgátló tablettát rendelni?

Figyelt kérdés
Félek bemenni a Nőgyógyászhoz
2013. ápr. 16. 19:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Hűű, Neked erényöv kell, nem tabletta.

És ha véletlenül olyan részeg vagy, hogy kihányod a bogyót? Ilyen kérdéseket én is tudok feltenni...

2013. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
DE akkor még mien védekezési módok vannak még ha én nem akarok gyereket és esetleg a páromal havonta csináljuk?
2013. ápr. 16. 19:53
 13/28 anonim ***** válasza:
havi egyért végképp ne szedjél gyógyszert. Hidd el nem lesz a gond a gumival ha körültekintően használjátok, plusz használjatok pharmatex-et a kettő együtt még nagyobb biztonságot nyújt. De magában a pharmatex nem nyújt teljes biztonságos amellet sok a "baleset" de kiegészítésnek jó.
2013. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2013. ápr. 16. 19:58
 15/28 anonim ***** válasza:
Ha meg kiszakad a gumi, ott a 72 órás tabi, bár ahhoz is nőgyógyász kell. :D
2013. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
de én nem akarok hozzá menni mert nem szeretném ha turkálna ott alul meg hát időm sincs rá hogy oda menjek ezért olyan kéne nekem amihez nem kell nőgyógyász :/
2013. ápr. 16. 20:10
 17/28 anonim ***** válasza:
72órást kiírja a háziorvos is
2013. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Hidd el, szívesen segítenék, ha tudnék.. Ilyen ember megérdemli, hogy a nem megfelelő tabletta szedése miatt meddő legyen, vagy épp trombózist kapjon.
2013. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem kell félni a nőgyógyásztól sem. De havi egyért tényleg nem érdemes gyógyszert szedni.

A gumi elég biztonságos. Amit írtak előttem, pharmatex krémet, tényleg nem rossz, ha használtok hozzá. (gyógyszertárban beszerezhető, felkened, 10 órán át hat) DE magában ez édeskevés!!! csak plusz biztonság miatt.

2013. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
A háziorvosal meg elég jóban vagyok :) o
2013. ápr. 16. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!