Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely nevű fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moni26 kérdése:

Zoely nevű fogamzásgátlót szedem a második levelet kezdtem, és lehetséges e hogy attól hónaljban izzad az ember nagyon, volt e vkinek ilyen tünete? Mert egyébként és nyáron sem voltam sosem az az izzadós tipus?!

Figyelt kérdés
Első levél után nekem sem jöttem meg a hatástalan bogyók alatt a menzeszem! Viszont a rá két napra jelentkezett a "barnás"pecsételés és ma is van! Nekem a nőgyógyászom pont emiatt irta fel ezt a gyógyszert, hogy ez megszűnjön! és esetleg véleményetek szerint a szervezetnek jó ha egyszer megjön egyszer nem?

2013. ápr. 24. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlótól függetlenül is változik az ember szervezete. Én se voltam izzadós, aztán 24 éves korom után az lettem :(


A menzeszproblémákkal viszont menj vissza a dokihoz, vagy legalább hívd fel, hátha meg tud nyugtatni. Bár amennyire tudom, az első 1-2 levél alatt még lehet ilyesmi.

2013. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
felhivtam az orvost, aki azt mondta , hogy nem gond, ha nem jött meg! de ugye azóta azaz, kedden és ma van a pecsételős "barnás"! pont a menzesz rendszer beállitása miatt kaptam ezt a gyógyszert!viszont a menzesz nem jött meg a pecsételés maradt!és nagyon sok negativ véleményt olvastam erről a gyógyszerről itt! én ugy érzem hogy mióta ezt szedem azóta vagyok izzadós, amugy 26vagyok!
2013. ápr. 24. 12:28
 3/3 A kérdező kommentje:
most már nem az izzadással van bajom ennél a gyógyszernél, hanem hogy olyan durva ragyáim lettek, pedig sosem voltam pattanásos!
2013. máj. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!