Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki szenvedett már ezektől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szenvedett már ezektől a problémáktól?

Figyelt kérdés
Több, mint két éve szedem a Symicia nevezetű fogamzásgátlót. Azóta híztam 12 kg-ot és állandóan felfázásos panaszaim vannak. Voltam az orvosnál többször is, azt mondta, hogy minden rendben van és nem a gyógyszertől hízok/híztam. Az együttlét a párommal néha szinte fájdalmas volt a néha jelentkező szárazság miatt. Az utolsó hónapban azonban olyat tapasztaltam amit még eddig nem. A gyógyszer befejezte előtt 4 nappal volt egy kisebb vérzésem, ami elmúlt! Majd rá egy napra megint. Aztán megint semmi és most ott tartok, hogy megkellene jönnie, de még mindig semmi. Ultrahanggal is megvizsgált az orvos azt mondta, hogy nem vagyok terhes, de azért csináljak majd terhességi tesztet 1-2 héten belül. Ezzel csak az a gond, hogy a párommal pont az ilyen problémáim miatt alig tudtunk együtt lenni, úgyhogy ennek az esélyét szinte teljes mértékben kizárnám. Most orvost fogok váltani, hátha ő mond valami mást. Valakinek volt már hasonló problémája?
2013. máj. 3. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát persze...az orvosok szerint nem lehet már hízni a mai gyógyszerektől és a libidó sem csökken. A nagy francokat azt...

Keress egy értelmes nőgyógyászt és válts gyógyszert minél hamarabb!

2013. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!