Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem. Balesetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Balesetet szenvedett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A(z) (volt)barátom 2 hónappal ez elött szakított velem, mert a nővére esküvőjén megismert egy lányt aki nála 2 évvel idősebb(23)és 300km-re lakik tőle. 14 hónap után azt monda, hogy már csak az emlékek miatt kellek neki, és úgy gondolja, hogy ez nem fog működni. Ez alatta 2 hónap alatt a távolság miatt 2x találkozott a "szerelmével". Most mikor jött haza tőle motor balesetet szenvedett, elés súlyosat. Szubintenzíven van és csak a család tagok látogathatják heti 3x 1 órát, folyamatos altatásban van mert össze esett a tüdeje. Anyukája nagyon szeret engem, és monda, hogy nem szeretné ha így látnám, de amint kikerül kórteremben nekem szól először.De én enm bírom, még mindig nagyon szeretem és ha csak 2 hét múlva hozzák ki az intenzívről bele őrülök, emellet meg nem akarok találkozni azzal a csajjal se akivel most jár, mert még neki esnék dühömben. Viszont az unoka tesója akivel szintn jóba vagyok, azt monda hogy amikor csövet cseréltek nála engem keresett mindenhol. Szerintetek bemenjek a családdal legközelebb a intenzívre vagy várjam ki amíg kikerül onnét?( azt mondták, hogy én a14 hónappal így is közelebbi családtagnak számítok mint a csaj 1hónappal másféllel).
2009. nov. 25. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ma f.szkodós napom van, de erre nincsen szívem baromságot mondani.. Igazán szereted, menjél be velük. Ha esetleg ébren lesz, és lát, biztos örülni fog neked. Miután felépül, talán lesz egy kis esze és bocsánatot kér tőled.
2009. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodtan bemehetsz hozzá, végtére is elég jól ismered...

És a szülei is szeretnék, hogy meglátogasd!

2009. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
én mindenképp bemennék, ha esetleg ott lenne a mostani csaja, azért ne bunkózz vele, most ne..
2009. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak kicsit, félek azt mondják rendesen be van csövezve szegényem :"( Nagyon rossz lesz látni, de ha tovább kéne várnom akkor bele őrölnék, Így is minden godoltom rá irányul, nagyon aggódok érte...csak attól félek, hogy bent is elsírom magam...annyira szeretem nem tudom elviselni, hogy ez történt.
2009. nov. 25. 18:10
 5/13 anonim válasza:
75%

szerintem is nyugodtan menj be és látogasd meg. ha akkor nem is lesz ébren biztos elmondják majd neki, h te is bent voltál és nagyon fog örülni:D

és ne félj attól, hogy találkozol a mostani barátnőjével

biztos vagyok benne, hogy nem fogsz neki esni egy ilyen helyzetbe a csajnak. abban a pillanatban nem arra fogsz gondolni

remélem segítettem

2009. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Ha be szeretnél menni akkor menj. De próbáld magad türtőztetni és nem megtépni az új barátnőt. Jogosan tennéd, de a pasi szemében te lennél a szemét, nem pedig a r*banc, aki csak úgy tönkretett egy kétéves kapcsolatot...


(Bár én szakítás után tennék rá hogy mi van vele, meg a családjára is. Én már csak ilyen "büszke f*szkalap" vagyok X))


L/17

2009. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

sajnálom az exed, de...


a "szerelmével"


ezt miért tetted idézőbe? honnan tudod, hogy nem szereti? lehet a távolság miatt találkoznak ritkán, meg mert dolguk is van. és lehet csak te hiszed, hogy két alkalom volt. kémkedsz is utána?...

ha veled meg már szakított, akkor te is tovább léphetnél. látogasd meg, de ne nyaggasd, keress te is mást magadnak.


ha csak 2 hét múlva hozzák ki az intenzívről bele őrülök


és akkor most mi legyen? elrabolod?


Viszont az unoka tesója akivel szintn jóba vagyok, azt monda hogy amikor csövet cseréltek nála engem keresett mindenhol.


az unokatesók se mondanak mindíg igazat.

ez olyan szappan operás dolog. hozé ármándó hívja luszija eszmeraldát, és ez tök romantikus.


Ui.: barátodnak jobbulást.

2009. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkepp el kene menjel hozza. Sajnos ez nekem is sokszor vegigvillant az agyamon (leven, hogy sokat vezetek), mikor regen szakitottam a baratnommel, s osszejottem egy ujjal, hogy ha valami tortenik velem, akkor oda fog jonni mind az ex is? Es higgyetek el, hogy arra jutottam, hogy ilyen helyzetben annyira jol esne a latogatasa, hogy talan ujra tudnam kezdeni vele (es felretenni a friss kapcsolatot). Egy igazi baratot ilyenkor ismer meg az ember, nem akkor amikor bulizasrol van szo.

Amugy a csalad is nagyraertekeli az ilyesmit, es ha tenyleg szeretnek, akkor talan probalnak ra hatni. De mindenkepp ott kell lenned, ha nem is most helyben, de idovel meglesz az eredmenye.



Gyogyulast kivanok!

2009. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
18:44 ismerem annyira hogy tudjam, ez csak egy fellángolás. Az unokatesója nem hazudik, nem jellemző az egész családra, és semmi oka nem lenne rá, hogy hazudjon nekem. Lehet tovább kéne lépni...de ha leírnám az egész történetet tényleg szappan opera lenne. azért köszönöm
2009. nov. 25. 19:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj be hozzá,minél előbb:)

A családja is szeretné,Te is, és a volt párod is téged keresett.

És igaza van egyik előttem szólónak,ha meglátod a mostani barátnőjét ijen helyzetbe nem igazán fog eszedbe jutni,hogy a kórház közepén megtépd:)


Szurkolok neked!

Puszi:Lizi

2009. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!