Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakivel itt már történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel itt már történt olyan, hogy többször is megbocsájtott a párodnak mikor már nem kellett volna, sokat szenvedett, véget is ért, de újra összejöttetek és azóta is együtt van?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor írjátok le nekem a történetet!Köszi : )
2010. jan. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
velem volt ilyen. elöször azt bocsájtottam meg neki h nem fog belekeveredni balhékba. másodszor h megcsalt 1 lánnyal. harmadszor nem tudtam megbocsájtani mert 3 lányal kavart
2010. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Újra és újra megbocsájtok, abban bízva, hogy legközelebb majd nem kell, mert ez volt az utolsó. De csak akkor van utolsó, ha a sarkamra állok, és elhatározom, hogy nincs több bocsánat.

Sajnos az a tapasztalatom, hogy aki hajlamos folyamatosan úgy élni, hogy örökké mások bocsánatára szoruljon, az sosem változik meg.. mert nincs miért.. hiszen hiszi, hogy úgyis megbocsájtanak neki.

2010. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, először is olyan magyar szó, hogy: "megbocsájt" nem létezik. Helyesen: megbocsát.


A kérdéshez pedig annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy soha nem bocsátanék meg egy megcsalást, vagy hosszabb ideig tartó provokálást.

2010. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én többször megbocsátottam a páromnak, főleg az állandó féltékenykedéseit, szörnyű volt. A végén Ő hagyott el, mondván nem is szeret annyira. JÓ mi?
2010. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bocsi hogy rosszúl írtam..igazából nem is figyeltem: )
2010. jan. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!