Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer. Van akinél működött?

Figyelt kérdés
Nem védekezünk semmilyen más formában, végül is nem lenne baj, ha jönne a baba, de szívünk szerint várnánk vele, még 1-2 évet...Ha csak így védekezünk szerintetek mennyi az esély, hogy becsússzon? Volt itt, aki így lett babás?Esetleg olyan aki így nem?
2013. máj. 10. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7. éve nincs belőle baba - egyelőre nem is szeretnénk. De azt hozzátenném, hogy nekem kicsit defektes a hormonháztartásom, nyilván ez is hozzájárul a dologhoz.
2013. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy gond, ha becsúszik, akkor nem olyan gáz, bár szerintem az élvezetet csökkenti (főleg a pasi számára, de nekem nőként is kevésbé élvezetek, ha nem bennem megy el a partnerem, nem tudunk egyszerre elélvezni).
2013. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez múlik a te fogékonyságodon, a párod magvainak aktívságán,a szerencsén...
2013. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát nekem az első gyerek után kezdtem, mert a spirál mellett lettem terhes ( ami el is halt ), na innen nekem elég lett, azóta ezzel vagyok, szóval jó sok éves így van N
2013. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
barátnőm így lett terhes és előbb utóbb te is az leszel ilyen módszerrel ha 1-2 évet akartok várni akkor találjatok ki mást mert így szerintem fél év alatt becsúszik
2013. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Statisztikailag elvileg 1 éven belül összejön így a gyerek. (nem tudom, mennyire helytálló a dolog)
2013. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
mi 4 éve így védekezünk és nem voltam terhes ügyesen kell és a barátomnak nincs csak nagyon minimális előváladéka .
2013. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kamaszként terhes lettem így:(, abortusz lett belőle, szörnyű volt! És hát mi értelme van, mikor a legjobb, akkor abbahagyni.....
2013. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kb 2 évig védekeztem a barátommal többé-kevésbé így, nem volt gáz, de folyton paráztam.

Most hüvelygyűrűt használok, de ezt meg nem nagyon bírom.

Úgyhogy szerintem, ha nem lenne baj, ha baba lenne, csináljátok inkább így, esetleg más természetes módszerekkel kombinálva.

2013. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hanna-15 válasza:

Szerintem egész nyugodtan csinálhatjátok így. Gumival nem érzed annyira mint így. Attól jobb nincs, mikor minden egyes porcikáját érzed. Semmi para nincs benne... 5 éve így csináljuk és soha semmi nem lett belőle...

( A barátom nagyon élvezős, előváladék minden van rendesen)

2013. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!