Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis terhes vagyok és csinálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis terhes vagyok és csináljak még egy tesztet?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek. Most kezdtem el a 6. levelet.Jún.1-jén megjött a vérzésem(ugyanaddig tartoot, csak a mennyiségében volt kevesebb), de elötte fáradékonynak éreztem magam, meg hőhullámszerűség kapott el 2 éjszaka is! Jún. 3-án csináltam egy tesztet, ami negatív lett, ezért elkezdtem szedni a köv. levéllel, de 2 napja fájnak a melleim, és fura a gyomrom is. Nagyon félek, hogy terhes lehetek, de az elejétől kezdve nem bízom a gyógyszerekben, mert attól tartok,hogy nem hat nekem, pedig semmi köztes vérzésem se volt a szedése alatt. Május közepén engedtem először a páromnak, hogy elmenjen bennem.(Tehát 18 nap telt el az aktus és a teszt csinálása között.)Ezt már ki kellett volna mutatnia!Én így gondolom!
2008. jún. 17. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén remélem, hogy csak az ördögöt fested a falra. És bizonyára tényleg így van. Ha semmi köztes vérzésed nem volt, akkor minden bizonnyal jól működik benned a gyógyszer. Szerintem ne aggódj, várd meg a következő menszidet, és ha nincs semmi újabbféle panaszod, akkor nyugodj meg. Ha a menszid megjötténekellenére mégis furcsán érzed magad, menj el dokihoz megnyugtatás végett.
2008. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én annyira szerettem volna már babát, hogy beképzeltem magamnak, és nem tudtam róla, de nálam állterhesség alakult ki. Lehet, hogy nálad is ez a helyzet, csak neked azért alakult ki, mert beképzelted magadnak, hogy neked nem fog hatni a tabletta, ez beépült a tudatalattidbaí. Próbálj megnyugodni. Szedd tovább a gyógyszert és ne gondolj a terhességre, se arra, hogy nem fog hatni. Vagy ha gondolod keress rá az állterhességre, akár ezen az oldalon is. Lehet, hogy nálad nem ez a helyzet, de amit elmondtál, én erre következtetek. Sok sikert.
2008. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is tabit szedek, nekem is volt ilyen álterheségem, minden tünetem megvolt, csináltam vagy 6 tesztet, a végén a doki, meg az ultrahang nyugtatott meg, hogy nem vagyok terhes. Vagy a tabi mellékhatása, vagy te is félsz a terhességtől mint én.
2008. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatásokat! Megpróbálok megnyugodni, de lehet, hogy csinálok még egy tesztet nemsokára! Nagyon gyanúsak a jelek, és a mellem még soha nem volt ilyen és nem fájt ennyire! Remélem tényleg igazatok van és a pszichém produkálja ezt és nem lesz gond, mert sajna maradna az abortusz, ami eléggé megviselne! Köszi
2008. jún. 18. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:

A negatív teszt nem garantáltan jelenti, hogy nem estél teherbe, a pozitív viszont majdnem minden esetben.

Szerintem érdemes még egy teszt, vagy egy nőgyógyászati látogatás.

2008. jún. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!