Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég elejtettem gy szemet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég elejtettem gy szemet, de úgy emlékeztem h bevettem (szombat volt ez), de ma találtam egy szem fogit a szekrényem előtt?

Figyelt kérdés

Azt sem tudom melyik szemet hagytam ki,de azonnal bevette,még sosem fordult elő ilyen,lelkiismeretesen szedem.Első héten hagytam ki,most egy hét védekezés pluszban,de nagyon félek,mert aznap belém ment a párom?

Esett igy teherbe valaki?

Mit tegyek?Annyira félek h baj lesz:((


Lehet az is h vasárnapi szem volt,akkor 19 óra a késés,de ha szombati akkor sokkal több :((


2013. máj. 20. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ment beléd? Gyógyszer szed az én párom is, de így se merek benne elmenni.
2013. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert ezért szedem,h belém mehessen,és most rettegek h mi lesz,mert azt sem tudom melyik szem ez,csak annyit h első hét,és ez így pont veszélyes hét:(
2013. máj. 20. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az első és legfontosabb, hogy nyugodj meg, mivel addig tiszta fejjel sem tudsz gondolkozni, hogy vajon melyik tablettát felejtetted el. Mondjuk esetedben ez sem segít sokat, ugyanis nem pótoltad időben, már régen kiestél a 12 órából. Nagyon nagy felelőtlenség volt, így te is tudod, hogy megvan az esélyed a terhességre! Főleg úgy, hogy a párod belédélvezett aznap... Már nincs mit tenni, 72 órás tablettát nem vehetsz be, így marad a kínzó várakozás. A kérdéses aktus után várj 14 napot és tesztelj reggeli első pisiból. Majd várj még +7 napot (21 napot az aktus után) és tesztelj újra! Ezalatt az idő alatt szedd tovább menetrend szerint a bogyót, azonban védekezzetel óvszerrel! Én ennyit tudok javasolni. :/
2013. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért jobb, ha benned megy el? Sose értettem, ha nem tenné, nem kéne parázni ennyit. Túl egyszerű az élet, szeretjük túlkomplikálni.
2013. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egész hónapban kell kiegészítő?mert a tabi tájékoztatójában egy hét van.Abszolúte nem tudom melyik szem van kihagyva,csak azt h szombati vagy vasárnapi,remélem nem előbbi,ha előbbi akkor meg úgy is megjön nem?

Vagy így is úgy is megjön már,::(

rettegek!!!

2013. máj. 20. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha első héten hagytad ki akkor az az előtte levő szünetre is vonatkozik, tehát, ha akkor is voltatok együtt amiatt is aggódhatsz, nemcsak a mostani aktus miatt. Mivel eseményutánit nem vehetsz így csak várni tudsz amúgy a többiek már leírtak mindent. Legközelebb legyél körültekintőbb!!!!
2013. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Drága 37%-os, teljesen mindegy, hogy beleélvezel-e vagy sem a párodba. Ha nála valamitől nem hat a tabletta, akkor ugyanúgy teherbe eshet megszakítással is. Erről röviden ennyit.


Kérdező: az 1. héten való kihagyás a legkockázatosabb, van esélyed a terhességre. Az aktus után 2 héttel tesztelj.

2013. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most az legyen a legkisebb gondod, hogy még meddig kell óvszer. Hiába van mindenféle dolog beleírkálva a betegtájékoztatóba, én most már az új levél végéig óvszerrel védekeznék, biztos, ami biztos alapon... A többit már leírtam, a teszten kívül semmit sem tehetsz.
2013. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az, aki fog.gátló mellett nem hagyja, hogy a párja belé élvezzen, csak a totális tudatlanságát hirdeti.. Ha nem ismeri a szervezete illetve a tabletta működését, annak utána kellene olvasnia a dolgoknak, nem pedig ilyen felesleges kellemetlenségeket okozni magának és a párjának. De hát mindenki mást élvez... :)
2013. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"de így se merek benne elmenni"


Ez meg azt hiszem, a kapcsolatotokat minősíti.. Kár, hogy ilyen szinten nem bízol a párodban, hogy nem hiszed el, rendesen szedi a fog.gátlót...

2013. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!