Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem igazán értem, hogy működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán értem, hogy működik ez? Keressek másik orvost inkább?

Figyelt kérdés

Most voltam nőgyógyásznál, (mert fertőzésem volt, kontrollra mentem)


és írattam egyúttal gyógyszert. Deciora-t írt fel, de az az igazság, hogy se vért nem vett, se vérnyomást nem mért..semmit. Felírta, mondta hogy szedjem a menstruáció első napjától és kész.


Lehet, hogy inkább jobb ötlet lenne elmenni egy másik orvoshoz?


19 N


2013. máj. 21. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert egy sintérhez mentél, akinek tök mindegy mit okoz az általa felirt bogyó.


Keress másik dokit, aki alapos, odafigyel a betegére, és nem csak a zsebére.

2013. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvosilag nem tudom, hogy ez így rendben van-e, viszont fontos, hogy bízz az orvosodban. Ha nem bízol benne akkor válts.
2013. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, ha nem nyugtat meg, menj el máshoz, aki megvizsgál.
2013. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán bízom benne, elég lekezelő és "nem törődöm"


Inkább felkeresek egy másikat!

2013. máj. 21. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress egy másik orvost, egy olyat aki normális! Olyat aki tisztában van vele, mi a különbség aközött, hogy a soron gyárt cipőket, vagy hogy emberekkel foglalkozik.
2013. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem picit túl van misztifikálva ez az egész vizsgálat nélkül írt fel gyógyszert dolog.. Az orvos sem hülye, ha tényleg olyan súlyos következmények léphetnének fel a pácienseknél, egyik orvos sem kockáztatna ekkorát, mert nyilván őt veszik elő.. Ha tudsz valakiről, aki trombózisos volt a családban, alapból eszedbe se szabadna jutnia, hogy fog.gátlót szedj. Ha nem tudsz ilyenről, nem lesz gond. De ha megnyugtat, keress másik orvost, azt viszont egyikük sem fogja tudni, melyik gyógyszer lesz a jó, totál lutri az egész. Azt azonban jó lenne észben tartani, hogy nem halálos mérget szedsz be a fog.gátlóval.
2013. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem túlmisztifikálás... nekem is simán felírták a gyógyszert, pedig durva családi előzményem van - két szülő és négy nagyszülő közül csak a két szülőmnek és a négy nagyszülőmnek volt trombózisa...
2013. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ezt elmondtad az orvosnak, úgy írta fel?
2013. máj. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!