Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem el szedni a yasminelle-t és érdekelne azok tapasztalata akik szedik. Jó és rossz tünetek? Valamint mennyibe kerül pontosan?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Google-be beírod, hogy yasminelle, ott lesz az ára és az egész betegtájékoztató is, amiben elolvashatod, hogy milyen gyakoriak az egyes tünetek! Ha 1-2 ember leír vmit, az neked még semmit sem jelent tünetek szempontjából.
2013. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi de nem okítást kértem.

Engem személyes tapasztalatok érdekelnek,nem azok amik a betegtájékoztatón vannak mert azokat kívülről fújom.

Az ár pedig nem tudom mennyig változott 2010 óta(ennél újabbat nem találtam) ezért kérdezem.

Aki tud értelmes választ adni annak köszönöm.

2013. máj. 23. 12:22
 3/3 biaaa3 ***** válasza:
Én azt szedem már több éve, semmi rosszat nem tudok rá mondani, nem történt "baleset" egyszer sem, nem híztam meg tőle... pontos árra nem emlékszem, nálunk 7700 és még egy pár forint (amire nem emlékszem) a három havis.
2013. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!