Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, de most komolyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, de most komolyan, hogy egy nőnél a férfi azt tartja rossz pontnak, hogy nincs tapasztalata a férfiak és a párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Lehet ez negatívum, nem értem . Ha attól félt ,hogy huha itt gond van , hát beláthatta,hogy csak a félénkség és az élet alakították úgy ,hogy nem volt itt több kapcsolat vagy ,hogy az adott nő nem foglalt .


Urak mi a vélemény , hátrány ez egy nőnél ?



2013. febr. 18. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy prostinál mindenképpen.
2013. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Háááát, az én párom nem örül annak, hogy kevés kapcsolatom volt.
2013. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz pont, sőt inkább plusz pont a szemembe. De sajnos az ilyen manapság már ritka mint a fehér holló.
2013. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kiverte ez a biztosítékot nálam , ha megyek és fél városnyi pasival lefekszem akkor jobb kandidátus vagyok a párkapcsolatra ? Ilyen hülye kritériumokat ! Ott tartunk , hogy ami érték kellene ,hogy legyen az már hátrány egy nőnél ?!


Vagy az a filozófia ,hogy a nő aki fűvel fával nem csinálta és nem nagyon akaródzott neki akárkikkel elmenni , akkor az majd nagyon , túlságossan ragaszkodó lesz ? Én tudok olyan nőröl aki már megyszámlálhatatlan sok férfival volt , mégis arra az egyre vágyik aki mellett lehorgonyozhat , csak olyan nem akad és egyiktől a másikig sodródik , hogy hátha valaki elfogadja .


Mikor meg akarna már álapodni egy férfi és talál olyan nőt akinek az exeibe nem fog belebotlani az annyira rossz dolog lenne ? Lehet , hogy én tök hülye vagyok de az hogy másik férfival nem volt az ember barátnője/neje az olyan fúj de undorító dolog ugye ....

2013. febr. 18. 17:33
 5/10 A kérdező kommentje:

Az ha szerény egy nő és nem zsongták körbe a pasik , és nem volt alkalma párkapcsolatot létesíteni , akkor szégyenében bujdosson el , ássa el magát vagy keressen olyan férfit, ha talát akinek ez jó meg tetszik .


Majd úgy fogok ezek után ismerkedni ,hogy " Heló , lehet hogy nev vagyok olyan fiatal , de eddig csak egy pasival dugtam , nem gond ? "

2013. febr. 18. 18:33
 6/10 Gergo_30F ***** válasza:
nem te vagy az első nő, akitől azt hallom, hogy hátrány lett mára, aminek értéknek kellene lennie. a ragaszkodással kapcsolatban talán igazad van, de ezt se értem, hisz akit szeretünk, ahhoz ragaszkodunk... nem értem az illetőt, lehet, hogy csak valami ostoba kikosarazó duma ez, mindenesetre mivel ez a tény a jellemedre vall, talán nem is hozzád való a jóember.
2013. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az itt a nagy gond ,hogy írtó nagy filozófus az illető . Mikor kiderült,hogy tapasztalatlan vagyok attól hülyét kapott , gondoltam azért ,mert béna vagyok vagy leszek . Na mindegy , felvállalta azt a nehéz feladatot hogy megtanítson a nyelves csókra , meg kitartóan dolgozott rajta ,hogy átszakítsa a szűzhártyámat , de nőjének egy pillanatig sem hajlandó tekinteni . Csak azt nem érti a hülye ,hogy én azért akarnék vele lenni ,mert ezt akarom és nem azért ,mert fúha végre egy pasi . Én azon is sokat évelődtem,hogy akarok-e vele ismerkedni ,vagy közelbbkerülni hozzá , és a vonzalom volt a döntő és nem az hogy jujuj elmegy ez a vonat aztán mi lesz .


Ez az én szerencsém , beleesni egy agyonkomplikált csávóba , akivel nem is tudok ideális életet elképzelni ,de attól még szeretnék vele lenni , legalább egy ideig .

2013. febr. 18. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:

nálam nem, nekem sincs szerencsém, de egy full tapasztalt már általában elvárja hogy ne kezdő legyél

F19

2013. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos hülye egy pasi az biztos, hogyha ezen kiakad... Ezek után megkérdőjelezhető hogy szeretett e téged. Ilyenkor azért mindig átsuhan egy röpke kis gondolatfoszlány az agyamon, hogy miért mindig az ilyen gyökerek fogják ki a ragaszkodó lányokat.


Bár emberi szokás hogy amink van az nem becsüljük.


Én szívesen játszanám a tanítóácsit, de mostanában olyan csajokba futok bele, ahol ha nincs csók első randin akkor utána már fel se veszi a telefont... Nálam meg első és megszeghetetlen szabály hogy nincs csók első randin. De szerencsére a szűrő jól bevált, a hülyéket taszítja ezerrel. Ha más nem, ennyi előnye már van.



Beteg egy világ az biztos, de azért mert sokan elk*rvultak, nekünk még nem kell követnünk azokat.



És nem, nem hátrány egyik nemnél sem hogy kevés partnere volt. Az nagyobb hátrány, ha könnyen kapható, és 150 en átmentek már rajta. Ha én megtudnám randik elején hogy a kiszemeltemnek több mint 10 kapcsolata volt 20on éves létére, biztos elbizonytalanodnék vele szemben.

2013. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagy kár ,hogy nem ésszel döntjük el ,hogy kibe szeretünk bele . Amúgy nem az van hogy belebolondultam , mert sok a hiba nála ,meg látom is azokat , de én hülye liba csak szeretem , nem tudok kiábrándulni ,pedig miket viseltem már el . Egyszerűen a gyengém és kész . Akarom kényeztetni , cirógatni , szeretgetni , kívánom , törődök vele de ez egyáltalán nem elég , még jó hogy szegény képes volt velem lefeküdni , milyen nehéz lehetett szegénykémnek . Ja meg a panasz ,hogy túl szűk vagyok , hát köszi szépen , én eddig azt gondoltam az jó egy nőnél .


Cirógassam , feküdjek mellé a kanapéra , maszírozzam , halgassam meg a panaszait , gondjait , süssek neki , legyek a társosága ,de hogy a barátnője legyek hát milyen alapon .


A legjobb hogy orált akart baráti alapon .


És én mindezek után is még mindíg szóbaállok vele . Hülye vagyok nem vitás .

2013. febr. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!