Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyitől teherbe eshettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyitől teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Pettingeltünk. Behatolás nem volt. Mielőtt elkezdtem neki csinálni a kezemmel, ő tolta le a nadrágját, és elővette a nemiszervét, és a számba adta, egy pillanatra. Ez után volt (nem azonnal), hogy miközben csináltam neki kézzel, közben hozzáért a hüvelybemenetemhez,kicsit ott simogatott, de ekkor nem nyúlt be mélyen. Esetleg hogy ekkor előváladékos lett volna a keze?

De nem a makkját fogta meg, mikor hozzáért magához, hanem lejjebb, a tövénél... Ő is azt mondja hogy próbált odafigyelni hova nyúl...

Meg én nekem is az rémlik, hogy mikor a számba adta, akkor az én számba került a makkja, nem pedig az ő kezébe... csak hát ugye nem tudom már 1000%-ra visszaidézni az a baj, ezért is félek, hogy hátha valahogy mégis...

Attól félek inkább hogy ha esetleg így a kezéről

odajutott valami....?

Lehet hogy ettől teherbe estem?



2013. jún. 2. 14:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

renbden köszönöm

igen ő azt mondta nagyon figyelt de hát ő sem emlékszik már 1000%ban.. de tényleg félek kicsit, de remélem akkor igazatok van és nem lesz gond... abból se hogy amikor elővette... köszi

2013. jún. 2. 15:16
 12/17 anonim válasza:
teherbe vágtak készülj hogy fizetni fogjátok a gyerektartást vagy kivágatod magadból... sok lehetőség nincs
2013. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem túl valószínű, hogy teherbe esel egy ilyentől, mivel az előváladék nem tartalmaz spermium sejteket, csak síkosítási funkciót lát el! ;)
2013. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Nagy_Manitu ***** válasza:

Persze lányom!:)

Ha nem nyelted le akkor mindenképpen vegyél egy valag tesztet!:)

legközelebb kend be a párod péniszét makkzsírral az spermaölő hatású. magadnak meg napi szinten kétszer erős ondoval való gargalizálást javaslok, akkor addig nem leszel terhes amig nem köpöd ki!:)

2013. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
de bunkók vagytok...
2013. jún. 7. 20:40
 16/17 A kérdező kommentje:
mmint, 12-es és 13-as hozzászóló...
2013. jún. 7. 20:41
 17/17 anonim válasza:
én voltam a 13. miért bunkó ha elmondom a biológiai tényt? ...
2013. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!