Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magánrendelés vagy SZTK?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magánrendelés vagy SZTK?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szeretnék felíratni. Magánrendelést vagy SZTK-s rendelést ajánlanátok? Illetve, ha szegediek vagytok hol és kit ajánlotok?

2013. jún. 3. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennél lehet SZTK is. Ha valami komolyabb gondod van és van pénzed, akkor lehet magánrendelés is
2013. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerinetem nyugodtan mehetsz SZTK rendelésre . most lehet hogy a magánrendelőben precízebbekpontosabbak, de sztemfelesleges...csak a pénzét veszik el az embernek.
2013. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tabletta felíratására, rákszűrésre simán jó az SZTK.

Azért komolyan problémával már nem oda mennék:)

2013. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)


Gondolom az SZTK-ba is szükséges előzetes bejelentkezés. Milyen iratok kellenek?

2013. jún. 3. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 1,5 évig jártam magán dokihoz. 32 éve urológus volt, így azt gondoltam hogy érdemes inkább őt választani. A 1,5 év alatt a tünetek mérséklődtek de nem múltak el! 13 ezer a rendelés illetve többségében drága gyógyszerek. Havi 20 ezret elköltöttem a "magán dokira". Elegem lett..elmentem egy mezei SZTK rendelésre,ahol az első alkalommal olyan labort csináltak ami a magán dokinak nem jutott eszébe (pedig saját laborja volt)


1 hét alatt meglett az eredményem, az sztk doki célzottan írt fel gyógyszert és azóta tünetmentes vagyok. Na ennyit a magán dokik világáról.

2013. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát magán- és sztks orvos is lehet szar, éppúgy mint jó. A különbség általában annyi, hogy a magánrendelésen neki pénzügyi érdeke, hogy hozzá járj, és a magánorvost nem is frusztrálja a sok gyökér végighallgatáséért kapott szar fizetés. Ez annyit jelent, hogy emberként bánnak veled, kedvesek, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2013. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!