Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Muszáj napi rendszerességgel...

Muszáj napi rendszerességgel megkérdezni, hogy mivel fogyhattok egy hónap alatt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 kilót? Nem lehet véletlen sem visszaolvasni és használni a keresőt? Valóban ennyire lusták vagytok?

Figyelt kérdés
Nem kell varázslat, csak kevesebb kaja és több mozgás. És ne várd azt, hogy ami évek alatt rád rakódott az pár pillanat alatt eltűnjön!
2010. márc. 12. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Muszáj napi rendszerességgel itt lógni? Ha untat az oldal, miért nem mégy ki inkább veteményezni? Vagy meglátogatni anyát?
2010. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A kérdezőnek igaza van! szóval, kedves első, nem éppen jól vágtál vissza neki, mert a kettőt nem lehet összehasonlitani! én is szeretek az oldalon olvasgatni, de amikor ugyanazt a kérdést látom már ötödjére, csak másképpen, akkor nem tetszik a dolog és én sem értem, hogy miért nem lehet vissza olvasni egy pár oldalt!?
2010. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel. Az igazság az, hogy ők is nagyon jól tudják, hogy mivel és hogyan fogyhatnának le. Mindenki hallotta már, hogy sokszor keveset, csak egészségeset és sok mozgás.

De mivel az esetek 99%-ban akaratgyenge, legtöbbször már diétás témában kudarcot valló emberekről van szó, ezért abban reménykednek, hogy majd valaki ideír nekik egy terméket, vagy egy pontos és személyre szabott dolgot, amitől minden lemondás nélkül tök jól fognak kinézni rövid időn belül.

Mint mondtam, a fogyáshoz semmi sem kell, csak akaraterő. Amíg ezt az emberek nem tudják elfogadni és képtelenek az önfegyelemre, addig mindig lesznek ilyen kérdések, egyre több és több.

2010. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

mert sokan azt gondolják, hogy valaki előrukkol valami csodamódszerrel ami tegnap még nem létezett :D amivel pár nap alatt a 80 kilós illetőből 50 kilós topmodell lesz, de úgy hogy nem kell sportolni és lehet enni bármit.


egyébként a diéta egy nagyon egyszerű dolog, sok mozgás és kevesebb de egészséges kaja. csak mindenki keresi a kiskaput, mert nem akar lemondani a sok kajáról, nassolni valóról na meg a lustálkodásról.és ha ezt lemered írni akkor még le is pontoznak, hogy milyen bunkó vagy hogy nem akarsz segíteni csak beszólsz. :)

2010. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!