Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció előre hozatala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció előre hozatala így lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy éve szedem a Jangee fogamzásgátlót, és tegnap este derült ki hogy júlis 16-án fontos üzleti útra kell mennem, de pont akkor jönne meg, és én még így is tudok szendvedni tőle, mert nagyon görcsölök...


Arra gondoltam, hogy a hátralévő három szemet, már nem veszem be, és akkor három nappal előbb fog megjönni??? Illetve utána mint csináljak, hogy ugyanúgy hétfőként jöjjön majd meg??


A Következő levelet három nappal tovább szedjem???


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 7. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
szedd be végig ezt a levelet, és utána a 7 napos szünetet ne tartsd ki végig, hanem 4 nap után vedd be a következő levél első szemét. nekem orvos mondta, hogy csinálhatom így, ráadásul én azt kérdeztem, hogy elhagyhatom-e teljesen a 7 nap szünetet, mert úgy jött ki jól a nyaralásra a menzesz :)
2013. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tovább szedni a következő levelet nem hiszem hogy tudod, lévén, hogy ugyanannyi szem van abban is.


Egyébként orvost kérdezz meg, tanulmányozd a betegtájékoztatót. Néhánynál akár azt is lehet, hogy egyáltalán nem tartasz szünetet.

2013. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!