Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogigátló miatti pecsételés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogigátló miatti pecsételés alatt szeretkezés?

Figyelt kérdés

Lindynette 20-at szedek, még az elején tartok, és tudom, az első hónapban (minimum) pecsételni fogok. Ezalatt hogyan szeretkezhetek a párommal? Nem vészes a pecsételés de nem tudom, a gumin mennyire látszik meg.

Illetőleg a tabi miatt lehet enyhe alhasi fájdalmam az elején, várjak az első levél végéig és utána menjek vissza váltani, ha még fájdogál?


2009. okt. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy. egyrészt maga a pecsételés másrészt még nem tuti hogy védett vagy. várd meg a 2. hónapot. a fájdogálás elfér, majd elmúlik, néhány mellékhatást tolerálni kell, igen kevés nő olyan hogy gyógyszert szed de nincs mellékhatása.
2009. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a menstruáció első napján vetted be az első szemet, akkor a 8. napon már védett vagy. Nem kell hónapo(ka)t várni. Én a 13. napon már szeretkeztem(tegnap), a nőgyógyászom és a betegtájékoztató szerint is védett vagyok. Pecsételő vérzés nekem 4 nap alatt elmúlt...egyébként minimális mennyiség volt nekem, ha megfürödtem, a következő órákban semmi nem volt, szóval nyugodtan szexelhettem. Óvszeren egyáltalán nem látszott. Ez az én tapasztalatom, de ez egyéntől függ, kinek menyni gondolom.
2009. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most váltottam erre a tabira. Nekem még eddig nem volt pecsételő vérzés. Még csak egy hete, hogy szedem. Mikor legelőször írtak ki tabi akkor ezt kaptam és mivel még soha nem használtam azelőtt ilyesmit volt. Sajnos nem csak 4 napig. Hosszabb ideig. Még fél év után is volt pecsételő vérzésem. Ekkor váltottam egy másikra majd azzal is egy év után gondom támadt. De addig míg nem volt gondom védett.
2009. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első naptól szedem igen, és nem a védettségen van a hangsúly, hanem, hogy mennyire... gusztusos tehát a párom észlelheti-e és ha igen, mennyire zavaró. De kaptam kielégítő választ, úgyhogy köszönöm mindenkinek!:)
2009. okt. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!