Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól lehet hízni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól lehet hízni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam hogy védekezésként elkezdek fogamzásgátlót szedni,mivel állítólag az a fiúknak 'kényelmesebb'. Viszont azt mondták hogy ettől hízni is lehet,azt viszont nem szeretnék.

2013. júl. 17. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"semmi olyan hormont nem tartalmaznak, amelyek a hízással/fogyással vannak összefüggésben."


Ösztrogén, kicsi szívem?


Az ösztrogén felelős a hasi- és csípőtájéki, ún. "női jellegű"-hízásért.

Ösztrogéndominancia esetén alacsony libidó, hízás, lassabb anyagcsere lép fel.


A tabletták ugyan nem sok hormont tartalmaznak, de pont eleget ahhoz, hogy összezavarhassanak mindent.

Persze nem mindenkinél alakul így.

2013. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%
# 11: 17 éves korom óta szedek fogamzásgátlót, közben volt szünet, mert szültem. Egyetlen "mellékhatása", hogy elmúltak a PMS-tüneteim, és órára pontos a menstruációm. :) Szóval nekem lehet szidni a fogamzásgátlást, de én csak áldom, aki feltalálta! :D
2013. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!