Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedem a Duphastont. Már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedem a Duphastont. Már a második levelet kéne kezdenem 28-án. 3 napja naponta többször van hányingerem és hogy ennek vajon az lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, ha rendesen szedted, akkor nem lehetsz terhes. ez a második levélnél még csak a mellékhatás.ha nem múlik el a máodik levél után menj dokihoz, mert akkor a gyógyo nem vált be.
2008. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na de figyú azt pont arra van hogy babánk legyen.

Nem azért szedem hogy ne jöjjön össze a terhesség.

Mert soha nem voltam hányingeres

2008. jún. 25. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, azt hittem, fogamzásgátló... De ha a teszt negatív, akkor még mindig azt kell,hogy mondjam, hogy nem hiszem... Sokkal előbb kell annak pozitívnak lennie, mint hogy hányingered legyen a terhességtől...
2008. jún. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, elnéztem, azt hittem, hogy az elsőt én írtam, mert egy másik kérdéshez írtam ilyesmit... Sorry. :) Szal én egy másik válaszoló voltam... :)
2008. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Duphaston egy nagyon "klassz" gyógyszer, aminek ugye az a hatása, hogy a menstruációt rendszeressé tegye. Ez nálam meg is volt. Viszont a mellékhatásai közé tartozik a hányinger, émelygés, hangulatváltozás (ez nem kis mértékben), stb. Nekem szerencsére csak egy dobozzal kellett beszednem, de alig vártam, hogy elfogyjon. Ha van rá esély, hogy terhes vagy, akkor csinálj egy tesztet, egyébként meg inkább menj vissza a nőgyógyászodhoz, és mondd el neki, hogy rosszul vagy a gyógyszertől.
2008. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak azt tartom furcsának hogy már két levéllel beszedtem és semmi nem jelentkezett semmi mellékhatás.Én úgy gondolom hanem lenne jó a gyógyszer akkor előbb is jelentkezet volna valamiféle mellékhatás Nem?
2008. jún. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!