Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kaphatok egy kis segítséget?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
A párommal 2013. 07.06.-a óta megszakítással vagyunk együtt, ha terhes lennék a teszt ma már kimutatná?
2013. júl. 29. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Igen, azt már kimutatná.
2013. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az előbb csináltam egy tesztet és negatív lett.
2013. júl. 29. 14:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel igen.

Én több párommal is csináltam megszakításos módszerrel, és nem lett baj.

Persze ez egyéntől függ. Amibe mindkét fél bele tartozik.

Lehet nálam a fiúk nem túl fürgék és azért nem lett baj, lehet hogy eddig nem túl pregnáns lányokkal hozott össze a sors. Ismerek ellenpéldát is. Csajnak csak a legelején tette be a faszija, életében egyszer. alig 1 percet volt így benne, majd gumi és így fejezték be. A csaj az előnedvektől terhes lett!!!

Szóval ha ti így csináljátok és megjön és bebizonyosodik, hogy nincs gáz akkor (bár messze nem a legbiztonságosabb módja) de csinálhatjátok így is. Persze aztán csak egyszer késsen a mensid idegesség vagy betegség miatt. Azt a parát nem kívánom senkinek. :)

2013. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a közösülés után 10. nap körül mutatja ki, mert beágyazódás+ kell pár nap, mire a HCG hormon megfelelő szinten lesz. ha 6án lettetek volna együtt úgy, akkor már kimutatná, de mivel azt mondod, hogy azóta mindig... szóval, ha tegnap is megszakításosan voltatok együtt, akkor azt ma még nem mutatná ki.
2013. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
2éve megszakítás-egyszer se lettem terhes.
2013. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Ok, hogy 07.06.-a óta, de utoljára mikor? Pl. az ötödik alkalomnál is lehetsz terhes, és ha az tegnap volt, hiába a teszt. A mostani teszttel csak azt tudod lecsekkolni, hogy 6án teherbe estél-e.

Amúgy meg megéri neked ez a para? Ha szóba sem jöhet egy baba, keressetek valami tényleg hatásos módszert, van miből válogatni.

2013. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vagy csak kombózzátok naptármódszerrel.
2013. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ötös: van aki a büdös életbe nem tud teherbe esni, bármennyire is akarja. Az, hogy te nem lettél terhes, az nem azt jelenti, hogy a módszer biztonságos!!!
2013. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6.-ától 27.-éig voltunk együtt folyamatosan megszakítással. De múlt héten voltak olyan tüneteim mintha megjönne, fájt a cicim,pattanásaim lettek, fel voltam puffadva. A naptár szerint ma kéne megjönnie,de nagyon rendszertelen a ciklusom.
2013. júl. 29. 15:01
 10/17 anonim ***** válasza:
cici, puffadás: egyértelműen a mensi jele:)
2013. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!