Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehetséges h ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges h ha a baratommal már másfél éve élünk nemi életet, és h ha megszakitásos közösülést alkalmaznánk, beválna?

Figyelt kérdés
eddig tablettat szedtem, mennyi idő, amig visszaáll a ciklus? eddig nem voltam hive ennek a védekezési formának, de érdekelne, h tenyleg olyan kicsi az esély? mert ha igen, akkor minek mérgezzem magam, vagy költsek ovszerre?
2009. okt. 24. 13:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ne értsetek félre, nem biztatok senkit h igy " védekezzen ", csak érdekel.
2009. okt. 24. 13:26
 2/20 anonim ***** válasza:
kicsi az esély valóban, de ott van... az előváladéktól is lehetsz terhes, nem egy ismerősöm van aki így lett terhes, hogy megszakítással védekeztek. nem garancia semmire... lehet hogy nem egyből leszel terhes, de lehet hogy igen, lehet hogy csak 1 év múlva, lehet hogy a 20. aktus után... nagyon rizikós szerintem.
2009. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hat igen, igen, eléggé rizikós. de ha meg itt irom h az nem megbizhato " módszer ", akkor meg én vok az, aki tulparazza a dolgokat.
2009. okt. 24. 13:31
 4/20 anonim ***** válasza:
a coitus interruptus-nak a pearl indexe 16-23, tehát aránylag magas. ez azt jelenti, hogy 100 nőből, aki egy éven át ezt a módszert alkalmazza, 16-23 terhes lesz.
2009. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
egy barátnőm és a párja, mindig gumival csinálták, a lány most 10 hetes terhes.. ugyhogy igy gondold át, mit választasz
2009. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Format (c:)
2009. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
?
2009. okt. 24. 13:43
 8/20 anonim ***** válasza:

Még védekezés mellett is teherbe lehet esni, nemhogy védekezés nélkül.

De gondold meg, hogy neked megéri-e kockáztatni. Hogy ha véletlenűl beleesel abba a kis (annyira nem is kicsi) százalékba akkor van-e szíved elvetetni a gyermeked vagy úgy vállalod, hogy nem is akarod.

Illetve ugye ott van az is, hogy minden hónapban parázhatsz, hogy összejött-e a baba.

2009. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért nem egyszerűbb gumival védekezni?:S Ezt sose értettem... A megszakítás egy oltári nagy baromság.
2009. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy darabig, de Istenem, a menstruáció környékén mindig sokat imádkoztam. Nagyon nem ajánlom. A Pearl index meg magáért beszél.
2009. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!