Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire lehetséges h ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges h ha a baratommal már másfél éve élünk nemi életet, és h ha megszakitásos közösülést alkalmaznánk, beválna?

Figyelt kérdés
eddig tablettat szedtem, mennyi idő, amig visszaáll a ciklus? eddig nem voltam hive ennek a védekezési formának, de érdekelne, h tenyleg olyan kicsi az esély? mert ha igen, akkor minek mérgezzem magam, vagy költsek ovszerre?
2009. okt. 24. 13:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor működik, ha valamelyikőtök terméketlen.

De akkor védekezni sem kell.

2009. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább költs óvszerre mint abortuszra.nézd: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

a tabi pedig az utolsó bevett szem napjáig véd.

2009. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
én így vagyok terhes...:S
2009. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mióta éltek nemi életet a barátoddal, ha megszakítással 'védekeztek', előbb vagy utóbb úgyis teherbe esel. (Inkább előbb...)
2009. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
mi a párommal k..va felelőtlenül megszakítással"védekeztünk" és terhes is lettem másfél év után.....nagy hülyeség utána jön az abortusz....:( azóta fogamzásgátlót szedek...TANULJATOK mások hibáiból én sajnos a saját káromon tanultam:(
2009. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h a statisztika szerint 1 éven belül így elég valószínű a teherbe esés. Nem tudom ebből mennyi igaz, én 7 hónapig védekeztem csak így, utána tablettára váltottam és ha abbahagynám akkor gumiznék, nehogy baj legyen.
2009. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bőven lehet,mint előttem is írták.Abban az esetben,ha nem bánnátok egy babát csináljátok,ha nem,akkor védekezzetek.Nem mellesleg pedig nem hiszem,hogy mindig odafigyelni olyan jó,plusz akár egyszer nem veszi ki időben,és ott a baj.A barátnőmék így csinálták,egyszer becsúszott,és most 3 éves a kislánya.Aki nagyon cuki:)És naon szeretik.Szal inkább maradjon a tabi v gumi.
2009. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha mindketten termékenyek vagytok, bizony nem kicsi az esély. 100 nőből 35 esik így teherbe 1 év alatt. De azt nem tudhatod előre, hogy te beleesel-e a 35-be, vagy megúszod. Ha nem gond egy abortusz vagy gyereknevelés, akkor nyugodtan "védekezz" így. Ha semmiképp nem akarsz gyereket, akkor a gumit kéne használni vagy a gyogyit tovább szedni.

A ciklus kb. 3 hónap alatt helyreáll, de szervezetfüggő.

2009. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy 40%-nyi ilyen esetben a teherbeesés esélye a ciklus első felében/közepén. Utána kevesebb. Ez nem kevés, de az is szempont lehet, hogy mennyi előváladéka, (ill. milyen sűrű az), van a párodnak úgy általában. Vannak férfiak, akiknek több, vannak akiknek kevesebb. Nyilván a kevesebb esetén kisebb az esély.

1 szó, mint 100. Tényleg nagyon rizikós, ha nem akarsz még gyereket. Igaz, mi is így védekezünk jelenleg ideiglenesen, de nálunk nem akkora nagy katasztrófa még egy lurkó. :-)

De igazuk van a többieknek: drágább egy abortusz vagy egy szülés, mint a tabletta vagy óvszer.

2009. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Inkább ne védekezzetek. Egyetemet lehet gyerek mellett is csinálni.. az egyiknek, a másik meg dolgozik.
2009. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!