Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok az abortuszról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az abortuszról?

Figyelt kérdés
gyilkosság? elfogadható? jobb egy élő eb mint egy halott oroszlán? mikor elfogadható mikor nem? érdekelne a véleményetek. Sajnos nekünk 2 hónapja volt egy abortusz, pedig védekeztünk, anyagi nuku, mindketten tanulunk én 17 a pasim 21.
2013. aug. 5. 09:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
éves korig elfogadható,ha elveteti valaki, bár osztálytársam 19 éves és nemsokára szülni fog de ők el tudják tartani és mindent megadni neki aki ezekkel nem rendelkezik annál elfogadhtó mert mondjuk nem sok az esély rá,hogy megszüli örökbe adja vagy intézetbe kerül,hogy ott jó dolga lesz vagy szeretni fogják..
2013. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
27%
Nekem mindegy, én már megúsztam. :D
2013. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
52%
Én ugyan azon az állásponton vagyok mint az előttem szóló x válaszadó. Ha nincs megfelelő háttér, akkor ne szüljön, akkor igen is vetesse el. Nem kell feltétlen arra gondolni ha valakinek abortusza volt, hogy csak szexeltek a vakvilágban, nem védekeztek és becsúszott a gyerek. Megfelelő védekezés mellett is megfoganhat a baba. Ha nincs pénz, anyagi gondok miatt nem lehet megtartani akkor abortusz. Egy baba nem "olcsó". Pelenka, fürdető, minden nagyon drága. Kis faluban lakok, látok ezt-azt, ismerem az embereket.Vannak családok, ahol 7-8 gyerek van, koszosan járnak az utcán, még az ovisok is, jóval soványabbak a velük egyidős gyerekeknél mert pénz nincs. Villany, víz nélkül élnek, gyerekek alultápláltak. Ha én ilyen helyzetben lennék, mérlegelnék. Sajnos munkám nincs, volt, de elküldtek, azóta semmi. Ha most becsúszna egy baba, fájó szívvel, de muszáj lenne elvetetni, mert nem tudnám neki megteremteni azt amire szüksége lenne. Így csak én szenvednék, ha megtartanám Ő is. Mert nem lenne lelkierőm elviselni azt hogy nincs mit enni adni neki és nem tudom úgy nevelni ahogy azt egy gyerek megérdemelné. Kinek lenne szíve azt mondani hogy nincs csoki mert nem telik rá. Magamtól megvonom mert én elfogadom a helyzetet ha úgy van, de egy kisbaba...
2013. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Még valami. Szégyen, hogy ebben az országban már úgy kell gyereket szülni hogy a pénztárcához igazodunk! Máshol nincs ilyen! 25 éves vagyok, lehetne gyerekem mert lehetne, de nem lesz mert nincs munka, pénz, semmi. Ez a legnagyobb baj. Fogy a magyar, mindenhol ezt hallani és hogy szüljünk gyereket. De mibe? 47 ezer forint? 22.800? Ugyan már... (utolsó voltam)
2013. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

# 14:

Igazából pont ez lesz a magyarság tragédiája.


Én egyébként nem tudom eldönteni, hogy abortusz ügyben mit gondoljak. Igaz, én már 25 vagyok, szóval képes lennék valószínűleg felnevelni egy gyermeket. Viszont a te korodban még lehet hogy én is elgondolkodtam volna a barátnőmmel ezen. Főleg azért, mert te még nagyon fiatal vagy, így jobb talán, hogy nem vettél ekkora "terhet" a nyakadba, még ilyen fiatalon.


Viszont tényleg nagyon szomorú, hogy manapság erősen a pénztárcához van szabva, hogy mikor, mennyi gyereket lehet bevállalni.

2013. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

Gyilkosságnak tartom, de bizonyos élethelyzetekben megértem.

Csak nem fogamzásgátlás helyett kellene használni.

A védekezésre kellene nagyobb hangsúlyt fektetni.

Az azért elég szomorú, hogy sokan megszakítással védekeznek (holott az baromira megbízhatatlan), aztán sírnak, hogy "de hát ők védekeztek, csak becsúzott".

2013. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
35%

Az abortusz során egy élő embriót darabolnak fel az anyaméhben elevenen, majd a picinyke test szétzúzott maradványait vákuummal kiszívják onnan.

A magyar nyelv az emberi élet kioltását gyilkosságnak nevezi.


Elhiszem, hogy vannak nagyon extrém esetek és megoldhatatlannak tűnő élethelyzetek, de ettől még az abortusz gyilkosság.

2013. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
20%
Ha neked tutira indokolt volt az abortusz, és ki vagy vele békülve, akkor miért kattogsz most is ezen a kérdésen, és várod az önmagad igazolását a népes nettábortól?? Lezárt kérdés már... Vagy nem?...
2013. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
hát igen, nem csak van olyan ember aki ez miatt elitél. nem sokan tudják csak hát kicsit szarulesik. igen a fogamzásgátlás is megoldás lehetne, csak hát betegség miatt nem szedhetek...
2013. aug. 12. 14:49
 20/33 anonim válasza:
33%

Édes kislány még senki nem írta,hogy neked a nemi élet helyett még tanulni kéne tán?!

Már bocsi!

Majd megtudod,hogy nem tudsz megszabadulni ettől egy könnyen amit tettél!

Még meg is bánhatod nagyon!Bár úgy legyen!!

2013. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!