Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szombat, vasárnap véletlenü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szombat, vasárnap véletlenül nem vettem be a fogamzásgátlót (Lindynette 20), akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Lindynette 20-at szedek és teljesen elfelejtkeztem róla szombat, vasárnap. A dobozát és a használati utasítását már kidobtam, így nem tudom mi a helyzet ilyenkor? A szombat, vasárnapi gyógyszert hagyjam érintetlenül és folytassam a hétfőivel ma a bevételt vagy kihagyás nélkül szedjem be (tehát a szombatit ma)? Azt tudom, hogy most kiegészítő védekezés kell majd 7 napig. Gumin kívül hogyan védekezhetünk, ami hatékony? Köszönöm a segítséget! Ha pénteken voltunk együtt utoljára, akkor még nincs gáz ugye jól gondolom? :)
2009. okt. 26. 07:19
 1/2 anonim válasza:
Ha beírod a keresőbe (google) a gyógyszer nevét,az ki fogja neked dobni a betegtájékoztatót és ott meg tudod nézni mi a teendő ilyenkor...Védekezni mindenképp védekezz,ha nem akarsz óvszerrel,akkor vannak különböző hüvely tabletták,amik igen hatásosak...régebben én is azt használtam (Pharmatex) esetleg keress rá erre is
2009. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike, igen meg is találtam, a hétfőivel kell folytatnom és 7 védekezéses nap következik most. Már van egy 17 hónapos kislányunk, még nem szeretnénk tesót! :D
2009. okt. 26. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!