Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretném, ha 1 nappal hamaréb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha 1 nappal hamarébb jönne meg a menzeszem, így nem venném be az utolsó drb tablettát?

Figyelt kérdés
Én leginkább a menzeszem miatt kezdtem szedni a fogamzásgátlót,h normálisan jöjjön meg, mert nem nagyon tudtam kiszámítani h mikor lesz. Szombatonként veszem be az utolsó darabot, így ált. szerdán jön meg. Arra gondoltam, hogy kihagynám az utolsó darabot, így hamarébb megjönne. Ennek lenne valami rossz hatása? Azon kívül h nem véd így meg annyira a terhességtől? (meddig nem védene teljesen?) De ugye amint írtam, ez engem nem annyira zavarna, mert alapból használok óvszert ha vkivel vagyok. Kitolni nem szeretném
2013. aug. 8. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább told el hat nappal, tehát annyival szedd tovább. Ha jól emlékszem a legtöbb gyógyszer felhasználói könyvecskéje is ezt mondja, ha el akarod csúsztatni a vérzést.
2013. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rövidíteni nem lehet tablettával, hosszabbítani igen. Én pl. meg tudtam azt csinálni, hogy ne hétvégére essen a mensim, továbbszedéssel. De ehhez kellett pár hónap szedés előtt, hogy kitapasztaljam, hány nappal az utolsó szem után jön meg. Tehát mondjuk a szünet 3. napján jön meg, akkor úgy időzítettem, hogy péntekre essen az utolsó, és akkor hétfőnként jön meg.
2013. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor sem lehet rövidítteni, ha nem az a fő cél nálam h a terhesség ellen védjen? mert ha hosszabbíttok, akkor viszont ki kell szednem az egész következő szelvényt is (Katya fogamzásgátlót szedek, és úgy van írva a kitolásnál)
2013. aug. 8. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a rövidítéstől az történne, amit te szeretnél.
2013. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!