Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha pozitiv a terhessegi teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pozitiv a terhessegi teszt akkor meg lehet meg fekezni gyogyszerrel? En hiszem hogy nem ejtettem teherbe vegulis nem mentem el, nem jott ki belollem semmifele anyag, ettolfogva meg parazhatok? Elovaladek azt hogy veszem eszre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
az hogy előváladék ment a hüvelyébe azt nem veszed észre, mert nem érzed mikor jön az előváladék, és ő sem érzi. Ha a terhességi teszt pozitív (az azt hiszem 1-2 hét után mutatja ki) akkor már nem lehet megfékezni gyógyszerrel, csak abortusszal.
2009. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az abortusz mennyi ideig tart? Es az fajdalmas dolog???Nem szeretnenk ha szuleink megtudnak ezt a dolgot , rajonnenek ha senkinek sem mondanank meg es elvegeztetnenk az abortuszt????
2009. okt. 27. 12:21
 3/24 A kérdező kommentje:
terhessegi tesztet mikor erdemes csinalni??? egyutlet utan par napra? vagy hetre???
2009. okt. 27. 12:23
 4/24 anonim válasza:
89%
ha elmúlt a lány18 éves nem kell megtudnia senkinek, de ha kiskorú akkor szülői beleegyezés kell az abortuszhoz. Mikor történt? Ha még 72 órán belül akkor irány a nőgyógyász éső ír fel tablettát. Ha meg nem mentél el benne nincs is mitől parázni. Vagy már megvan a pozitív teszt is?
2009. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Van egy gyógyszer amit az orvosok adnak ha valaki nem szeretné a terhességet,és még nincs annyira előre haladott állapotban.A tablettát beveszed,és spontán vetélést okoz..

Ezt onnan tudom,hogy egy ismerősömnek ilyet adtak,és én vigyáztam a gyerekeire addig amíg jobban nem lett.Hozzáteszem,hogy egész nap kínlódott,és fájdalmai voltak(mint akinek erős menstruációs görcsei vannak)Hogy mi a gyógyszer neve nem tudom,csak annyit hogy az Orvos adja ki.Emlékszem reggel ment az orvoshoz a gyógyszerárt,és még aznap be kellett vennie...

2009. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A lany 21 eves en is. vasarnap voltunk egyutt. de csak keveset.es nem mentem el benne csak bedugtuk es kihuztuk ennyi.Feljek attol hogy terhes lessz? Mennyi az esely arra hogy nem terhes????
2009. okt. 27. 12:27
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
az abortusz nem tudom, hogy fáj-e mivel fiú vagyok, de sérülhet a méhfal aminek következtében, előfordulhat hogy nem lehet gyereke többé stb. komoly következményei is lehetnek. és mellesleg 60ezer forintba kerül.
2009. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudhatod hogy kijött-e belőled anyag, előváladék ha a szintén nagyon okos barátnődben volt éppen a farkad. két hét múlva mutat értelmes eredményt a teszt. és abortusz van már csak amihez 18 év alatt szigorúan szülői beleegyezés kell, fáj és megalázó egy műtét, 30 rongyba kerül, később pedig meddőséget okozhat. ugye mennyivel jobb lett volna óvszert húzni a farkadra???
2009. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
ássátok el magatokat ha 21 évesen ennyi eszetek van. terhes lehet. 14 nap után teszt.
2009. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Abortusszal lehet véget vetni a terhességnek, ami nagyon fájdalmas egy nem szült nőnek, mivel tágításban történik.

Azt sosem tudhatod, távozott-e előváladék vagy sem, de nagy valószínűséggel aktusonként többször is távozik.

2009. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!