Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha pozitiv a terhessegi teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pozitiv a terhessegi teszt akkor meg lehet meg fekezni gyogyszerrel? En hiszem hogy nem ejtettem teherbe vegulis nem mentem el, nem jott ki belollem semmifele anyag, ettolfogva meg parazhatok? Elovaladek azt hogy veszem eszre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 12:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd legkésőbb akkor veszik észre a szülők, amikor nem születik unokájuk, mert az abortusz miatt meddő lett a lány (ez is benne van a pakliban!)
2009. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Amúgy 30 körül van az abortusz, gyereket nevelni meg még többe kerül. nem érné meg inkább gumival vagy gyógyszerrel védekezni???

2 héttel az aktus után szabad tesztet csinálni!

2009. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
ugy olvastam hogy az elovaladektol sokkal kevesebb az esely hogy teherbe essen vki.Szerintem en akkor nem kell parazzak mert nem mentem el visszaszoritottam es kihuztam sztem elovaladek sem volt.
2009. okt. 27. 12:40
 14/24 anonim ***** válasza:
akkor minek kérdezel minket, ha biztos vagy a dolgodban?
2009. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

azert mert csak kivancsi vagyok.

EGY het utan erez valamit ha netalan terhes????

2009. okt. 27. 12:47
 16/24 anonim ***** válasza:
2 marék lónyugtatóval meg lehet fékezni, meg sok minden mást is.
2009. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tök mindegy, hogy mennyi esélye van? VAN esélye. Annak, aki pont teherbe esik épp száz százalék és nem fogja vigasztalni, hogy a gyakorikerdeseken azt mondák, hogy hangyányi esély van csak.
2009. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Feszultek vagyunk! kesett a mensije mi kozben egyutt voltunk.most szedett utanna olyan gyogyszert ami elosegiti a mensit. Ha megjon neki akkorminden oke es nem terhes igaz??
2009. okt. 27. 12:50
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Menstruáció előtt a terhességi teszt mindig pozitiv eredményt ad! Éppen ezért nem szabad menstruáció előtt elvégezni a tesztet.
2009. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

lehet,hogy van esély az előváladéktól teherbe esni,de ez nem olyan gyakori szerintem.Mi a párommal 3 éve megszakításos módszerrel szeretkezünk...Amikor érzi,hogy jó lesz neki,kiveszi előtte.Mielőtt lehurrognátok.Mi 9 éve élünk együtt,és ha terhes is lennék se lenne gond(legfeljebb szerelem gyerek lenne),mert megtartanánk,csak tudatosan nem tervezzük a babát..De én még egyszer sem lettem így terhes..

Az óvszert nem szeretjük,gyógyszert nem szedhetek,így ez a módszer maradt,de mint írtam nálunk az se lenne gond ha baba jönne...

2009. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!