Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy szem tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy szem tablettát az első héten, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A levél harmadik tablettáját csak 14 óra elteltével vettem be, előző nap és aznap is volt szex, mikor teszteljek?

2013. aug. 12. 11:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem kell. De ha annyira biztosra akarsz menni akkor vegyél egyet.
2013. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem se kell.
2013. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Én azért az első héten még alkalmaznék kiegészítő védekezést, mondjuk óvszert...
2013. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Igen, lehetsz terhes, csak a második és harmadik héten kihagyott tablettan nem okoz gondot.
2013. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha BÁRMIKOR kihagysz 1 szemet, lehetsz terhes, de az 1. héten kihagyott a legveszélyesebb.

Kiegészítő védekezés 1 hétig, és igen, lehetsz terhes.

Majd a szünetben tesztelj, akkor már tuti.

2013. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy terhes.Egyébként az esély sincs meg úgymond,mivel igazából a pici % is csak azokra vonatkozik akik 3 hónapnál kevesebb ideje keztek el tablettát szedni.. így ha ennél régebb óta szedel nyugi.. :) én is voltam már így meg nem egy ismerősöm,és bár igaz hogy az első hétből a legrosszabb tabit kihagyni az inkább arra értendö ha régebb óta szeded pl 2-őt hagysz ki,na az gáz!
2013. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, minek osztogatod a baromságaidat? MINDIG lehet terhes, ha kihagy egy szemet! Akkor is, ha már 10 éve szedi! Ne állíts már ekkora baromságokat, istenem...

"mivel igazából a pici % is csak azokra vonatkozik akik 3 hónapnál kevesebb ideje keztek el tablettát szedni.."

Ezt az oltári nagy hülyeséget mégis honnan vetted?? Valami tinifórumon olvastad vagy te találtad ki? Csak mert egyáltalán nincs így, nekem aztán elhiheted, mivel nőgyógyászati asszisztens vagyok, eléggé jártas vagyok a témában.

2013. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

És gondolom az ilyen 79%-osok hírből sem hallottak arról, hogyha valaki abbahagyja a tablettát, bedurranhatnak a petefészkek és egy ciklus alatt akár több peteérés is lehet.

Tehát veszélyes 1 tabletta kihagyása!

2013. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb fogamzásgátló tájékoztatójában (ami ugye nem hazudhat), ott van, hogy ha követed az utasításokat, a 2. és a 3. héten kihagyott tabletta NEM OKOZ GONDOT, NEM CSÖKKEN A HATÁS.


- Egy tablettát hagyott ki a 2. héten

Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez 2 tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be. A terhesség elleni védelem nem csökkent, nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása.

- Egy tablettát hagyott ki a 3. héten

A következő lehetőségek közül választhat:

- Vegye be az elfelejtett tablettát, amilyen hamar eszébe jut, még ha ez azt is jelenti, hogy egyszerre 2 tablettát kell bevennie. Szedje tovább a tablettákat a szokásos időben. A tablettamentes periódus helyett kezdje el szedni a következő csomagot.

Valószínűleg menstruációja (megvonásos vérzése) lesz a második csomag beszedését követően, de jelentkezhet pecsételő vagy áttöréses vérzés is a második csomag szedése alatt.

- Abba is hagyhatja a csomag szedését, és folytathatja a 7 napos tablettamentes periódussal (jegyezze fel, hogy melyik napon felejtette el bevenni a tablettát). Ha az Ön fix kezdőnapján akarja a következő csomag szedését elkezdeni, 7 napnál rövidebb tablettamentes periódust tartson.

Ha a két javaslat valamelyikét követi, a terhességgel szemben védett marad.

2013. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

VÉDETT MARAD.

Attól még lehet peteérése azon az egy napon, ha meg előző nap szexelt, akkor meg hoppáá, gyerek.

2013. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!