Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy szem tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy szem tablettát az első héten, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A levél harmadik tablettáját csak 14 óra elteltével vettem be, előző nap és aznap is volt szex, mikor teszteljek?

2013. aug. 12. 11:55
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap reggel letesztelem, aztán majd meglátjuk :)
2013. aug. 12. 14:26
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda vita alakult itt ki, te jó ég:))) Én is azzal értek egyet, hogy a gyógyszergyárak minden áron meg akarják úszni, hogy esetlegesen bepereljék őket, tehát lehet, hogy néhány pontban túlzottan óvatosnak tűnnek a betegtájékoztatók. De ha akár csak egy esetben is előfordulhat a több millióból, hogy egy szem kihagyása miatt valaki teherbe eshet, nem érdekelnek az arányok, százalékok, mert ha pont én leszek az az egy, pont nem fog érdekelni, rajtam kívül hányan úszták meg... Én akármelyik héten hagynám is ki azt az egy szemet (lekopogom, a másfél év alatt egyszer sem fordult elő), a következő levélig tuti alkalmaznék kieg.védekezést.
2013. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Mit tesztelsz még? Az utolsó aktus utáni 14. napon lehet leghamarabb, addig nem lesz elég magas a HCG szint a vizeletedben, így negatív lesz a teszt. Hiába tesztelsz még...
2013. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
és az 18 napja volt
2013. aug. 14. 08:06
 25/34 anonim ***** válasza:
61%
kedves nőgyógyászati asszisztens,kedves terhességet állítók!Annyira kíváncsi leszek a tudásotokra,mi lesz a vége,baba vagy sem..De annyit mondhatok hogy ne csak ezen az oldalon gyarapítsátok a fene nagy tudásotokat hanem azért nézzdtek már szét márhol,nameg a való életben sem ártana!Zártabb vagy szinte bármelyik fórumon szidják az ilyeneket mert orvos is mindig csak azt mondja ilyenkor nameg a való életben hogy nem lesz így terhes és kész..ja,és lám tényleg nem lesz terhes senki.Ha valaki 2tablettát kihagy esélyes,de nehogy már tabletta mellett tesztelni kelljen..nem gondoljátok ha valósat mondanátok 72órás tablettát javasolna a tájékoztató vagy bármit ha tényleg akkora lenne a veszély?Nővérem egyetemen orvori tanár! és mondhatom én is tisztában vagyok mindennel és óva intek mindenkit hogy a kis kezdő orvosi asszisztenseknek higyjen,amit egyébként okj-s úton is el lehet végezni..Gyógyszer mellett hosszabb távon csak az esik teherbe aki egyébként is teherbe esett volna rendes szedés mellett,persze ebbe beletartozik az is hogy ha észrevette a kihagyott szemet kövesse a tájékoztató utasításait.. Ha ezt megteszi nem lesz terhes ..ennyi
2013. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
35%
Valamint kedves 7-es,te mint nőgyógyászati asszisztens úgy látom okos vagy... de végig nevetem a mondatodat ha bele gondolok mit ér a te tapasztalatod egy orvos tudásához képest..ennyi erővel ha ügyvédi asszisztens lennél,5 év után vágnád a pharagrafusokat-jogszabályokat?Könnyűnek hangzik,de ezt nem egy hónapon keresztül tanulják a dokik,látod nem hiába,hogy az ilyen full okosokat mint te kiszűrjék!Ha nem vagy alkalmas számat befognám orvos mellett.. -.-
2013. aug. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzasgatlo mellett esemeny utani? Ezt ugye nem gondoltad komolyan??


Attol, hogy a kerdezo esetleg nem lesz terhes, bizonyitek arra, hogy igy senki sem lehet terhes?

Ne haragudj, 16 eves kolyok szintjen allsz!


A bunkosagra es bantasra inkabb nem reagalok, hiszen latszik, hogy semmi tudasod.


A vitat en most befejezem, mert veled semmi ertelme nem lenne.

2013. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
33%

Elolvastam meg egyszer a valaszodat. Sut belole, hogy tizeneves kis csitri vagy, es szamodra nem baj, ha kihagysz tablettat.


Semmi baj, nyugodtan hagyd ki. Meg veletlen sem leszel terhes. Ilyen velemenyt vartatok, nem? Nem az igazsagot.


Mondjuk ilyen iq-val rendelkezo egyenek inkabb ne szaporodjanak, de ez mar egyeni velemeny. :)


Na csokollak kis csitri, akinek semmi tudasa a fogamzasgatlo tablettarol, csak nyugtatja onmagat, nehogy terhes legyen!:))

2013. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
48%
Én nem nyugtatom magam,és igen is kitartok amellett hogy egy tabletta kihagyásánál a tájékoztató szerinti utasításokat követve mint pl védekezni x ideig meg mindenképp pótolni,ne haragudj de kizárt.. bár nem 100%-osan de annyira minimális hogy az a rémisztgetés amit sokan csinálnak dühítő!Nem könnyű ám tabletta mellett teherbe esni,az nem úgy megy hogy kihagytatm és terhes lettem,mert ha utána pótolja valamint védekeznek utána gumival akkor nem lehetséges.Én is tudom a biológiát,de amihez nem értek abban nem dicsekednék..És bár ez rám is igaz, az ilyet hogy terhes lesz valaki emiatt csak okoskodás vagy vélemény,mit adni rá pedig nincs és nem is érdemes de olyan esetről hogy valaki 1szem kihagyásától terhes lett még kutatva sem találtam,de ha ez egy olyan tuti dolog,keresne-linkelne nekem valaki egy ilyenre példát?
2013. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Egyébként ha elolvastad a kommentemet láttad volna a mondat végén a ?-et,tehát arra céloztam hogy már ti vagy a tájékoztató elvárnátok hogy ha valaki egy szemet kihagy menjen eseményutániért?Tisztában vagyok vele ha valaki gyógyszert szed,nem vehet be a 72órásat mert meddőséget okozhat.. de komolyan már szinte ezt ajánlanátok?akkor felesleges gyógyszert szedni... tesztelni mellette.. pff -.-
2013. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!