Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam egy szem tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam egy szem tablettát az első héten, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A levél harmadik tablettáját csak 14 óra elteltével vettem be, előző nap és aznap is volt szex, mikor teszteljek?

2013. aug. 12. 11:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%

Úgy látszik, innen jön sok nőnek az, hogy nem gond, ha elfelejti bevenni, mert ha pótolja, nem gond.. Igen ám, aztán néznek nagyokat, ha terhesek lesznek.

Nem szabad kihagyni, elfelejteni, mert akkor LEHETSZ TERHES. ENNYI. Pont.

2013. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
Hogy lenne már peteérése! A peteérés az nem úgy van, hogy egyik napról a másikra hirtelen csak lesz egy peteérés. Annak meg van a napokig tartó előzménye, a kialakulása, és ezt gátolja meg az az egy hét (az első)! Nem magát a peteérést, mint egy lufit hirtelen kipukkasztja, hanem meggátolja a folyamatot, ami kialakítja a peteérést! Ráadásul nem is peteéréskor eshet teherbe egy nő, hanem azt azt követő tüszőrepedéskor, ha már itt tartunk.
2013. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
De drága szívecském, ha kihagyja azt a nyamvadt tablettát - mert nincs annyi esze, hogy bevegye minden nap -, akkor elindul a peteérés folyamata, és akár 1 hét múlva is lehet!
2013. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
52%
De nem érted, hogy ha a második vagy harmadik héten hagyja ki a tablettát, akkor nem indul meg a folyamat? :D Mivel előtte már szedte elég ideig, hogy meggátolja azt, még ha ki is hagy egy szemet?
2013. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
63%

Már miért ne indulna meg a folyamat, magyarázd már el nekem legyél szíves!!:))) Csak mert mi nem ezt tanultuk az egyetemen!

Kihagyja, már aznap lecsökken a hormonszint és beindul a folyamat.


Akár 1, akár 2., akár 3. héten hagyja ki.

Nem kell áltatni magatokat, mert teherbe eshettek.

2013. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
És csupán azért veszélyes az 1. héten kihagyni, mert ha a szünetben szexeltél és még életképesek a spermiumok, akkor teherbe eshetsz. Ennyivel másabb csak az 1. hét.
2013. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
53%
Akkor valamit félretanultál! De oké, mondj ellent az orvosoknak, betegtájékoztatóknak, amiket szakorvosok írnak szigorú szabályokkal, nekem aztán mindegy, bajod nem lesz belőle ha védekezel, de teherbe attól aztán nem esel, kivéve ha amúgy is teherbe estél volna, rendes szedés mellett is. :)
2013. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%

A betegtájékoztatókat nem szakorvosok írják. Látszik, hogy mennyire nem vagy képben.. Írnak egy oldalt, majd jogászokkal közösen megfogalmazzák a gyógyszergyártós emberkék. Akik amúgy nem értenek a mechanizmushoz, de ez mellékes.


Én meddő vagyok, tehát értem ne aggódj! :) Aggódj a sok nőtársadért, akik egy kihagyott szem miatt teherbe esnek, aztán abortusz után fertőzést szednek össze és ki kell venni a méhüket.

Na értük aggódj. Pénteki eset volt.

2013. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
62%
Ó persze, a jogászok meg a gyógyszegyártók találják ki csak úgy maguktól a hatásokat, mellékhatásokat, orvos nem is látja, köze sincs hozzá, és amúgy is hazugság az egész. :D Akkor kérdezz meg egy nőgyógyászt személyesen, bár szerinted ő is tuti hazudik, mert ugye csak a hálapénzre hajt, hogy ha esetleg nála szülne valaki.
2013. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
61%

Látom képtelen vagy értelmezni pár mondatot. Semmi gond, elnézem neked.

Különben leírtam, hogy a szakorvosok írnak 1 oldalt, amivel aztán azt csinálnak a többiek, amit csak akarnak, magasról sz*rnak rá. A lényeg, hogy az égvilágon semmiért se lehessen beperelni a céget.


Amiket írsz, az pedig teljesen irreális, de hagyjuk.


ilyen szánalmas vitába nem folyok bele, élj a saját kis mesevilágodban. Aztán közben nyugodtan hagyj ki minden héten tablettát, mert úgysem eshetsz teherbe :D

2013. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!