Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Attól lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Barátommal tegnap este pettingeltünk és kivertem neki,elélvezett,utána lemosta szénsavas vízzel, leszoptam..és mi hülye felfogással megpróbáltunk szexelni óvszer nélkül..de csak 4 ütemre,épp h belém tette..mennyi az esélye h teherbe essek?

SÜRGŐSEN kérek valami választ..kérlek.

16/L



2013. aug. 13. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Csöppnyi valószínűség van rá, ezért nem mondom, hogy nem.


NE SZEXELJ VÉDEKEZÉS NÉLKÜL EGY "ÜTEMRE" SEM! Mit nem lehet ezen felfogni? És miért kell ezt megkérdezni? Tudod, hogy ha beteszik védekezés nélkül, akkor megtörténhet a baj! Nem igaz?

2013. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"4ütemre csináltuk" ember, nekem erről valami edzés vagy Rubint Réka jut eszembe..mindegyik okosabb mint te. A többit előttem szóló leírta.
2013. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne esemény utáni tablettát venni? mert drága és vényköteles..és doktorhoz nem nagyon akarunk menni mert szüleinket ebböl a dologbol ki akarjuk hagyni..
2013. aug. 13. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Már megint egy tudatlan kisgyerek! A szüleidnek nem kell tudnia, nem kell elvinned magaddal! Én nem mondok neked semmit, csinálj amit akarj, de mindig védekezz és ne gyere utána ide kérdezgetni, mert ha nem védekezel, lehetsz terhes. Felesleges kérdezni!
2013. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eseményutáni drága..dokihoz se akarunk menni..szüleinket kiakarjuk hagyni...Kiscsillagom, az abortusz, az drága, és muszáj dokihoz menni és a szüleidet beavatni..akkor miről is beszélsz?:)
2013. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a pasid?Valami gyorstüzelő?És te hányszor élveztél el?Egyszer sem?:)Amúgy az igaz hogy az esemény utáni drága,de a gyerek felnevelése tízezerszer többe kerül.
2013. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem élvezett belém.
2013. aug. 17. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!