Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevecske kérdése:

Mennyire biztonságos a védekezés nélküli sex ha időben kiveszi?

Figyelt kérdés
Barátomnak nem megy gumival.De nem élvez belém. Már 5 éve így védekezik és senki nem lett terhes. Eddig 2x feküdtünk le így, nem élvezett belém.Tudom,hogy az előváladék tartalmazhat spermiumot. De mégis mennyi az esélye?
2013. aug. 13. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tök jó hogy ennyi komment után ennyi jutott el hozzád.....
2013. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom miért kell elítélni azért mert így védekeztünk 2 évig és a barátom az előző csajával is így védekezett és neki se lett gyereke igen is pasi függő nem mindenki tudja kntrollálni magát ja és a barátomnak nincs előváladéka csak nagyon pici
2013. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

# 12: nem ítélünk el, neked kell vállalnod a következményeket. Viszont légy szíves, ne biztass másokat egy hatékonytalan fogamzásgátlási módszer alkalmazására, mert értük nem vállalhatsz felelősséget, ha ő pont abba a 30-40%-ba esik bele, akiknél ez a módszer nem működik.


És ugye tudod, hogy a teherbeeséshez egyetlen spermium is elég?!

2013. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
félhetsz is, mert ez egyáltalán nem biztoságos. lgalább 50% esélyedvan a teherbeesésre.
2013. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Condyloma

Herpesz

HIV

Chlamydia


...

NE csak a terhesség miatt aggódj!


Ha valaki 5 éven keresztül össze-vissza dugdossa a farkát gumi nélkül, akkor elég nagy a valószínűsége, hogy a fentiek közül valami finomsággal megajándékozzon.


(a pasik többnyire tünetmentesen hordozzák a nemi bajokat okozó bacik, vírusok többségét - ők nem betegszenek meg, de rád kellemetlen kezelés vár!)


Arról nem is beszélve, hogy hogy lehet egy ilyen töketlennel összeállni, aki még arra se képes, hogy gumiban megtartsa az erekcióját?


Tudod, tanulható a dolog! Csak a kis hülye p.csök nem tudják megtanulni.

2013. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak olvasgatom a hozzaszolasokat, es most beparaztam. En 8 eve vagyok a parommal, de meg nem szeretnenk babat, kb az elso ev utan megszakitasos modszerrel vedekezunk, meg nem csuszott be hala istennek, bar mostmar ha becsuszik, nem banom. de akkor ezek a szamok szerint ez vagy isteni csoda vagy valamelyikunk nem geszseges, szerintetek? Tudom hogy nem en vagyok a keredezo.
2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én is sokat ismerek akik így védekeztek. De biztos h SOHA de SOHA nem engedem gumi nélkül a közelembe...
2013. aug. 13. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!