Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ha beveszi a lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha beveszi a lany a 72 oras tablettat akkor annak lesznek komoly mellekhatasai vagy lehetnek ebbol egyeb dolgok vagy rosszullet, stb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 05:26
 1/8 A kérdező kommentje:
ezt nem lehet ugy venni hogy en fogom magam bemegyek egy patikaba es megveszem?????
2009. okt. 28. 05:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt úg lehet venni, hog elmész a patikába és veszel. Elvileg nem lehetne semmi, de semmi nem 100%
2009. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a tablettákban lórugásnyi hormon van.

Valószínű ha nem rendszeresen kapkodod befelé nem lesz tőle bajod.

Elvileg csak receptre adják ki, de gyakorlatban simán vehetsz a gyógyszertárban

Nem bántásból, de nem ártana ha egy picit a nyelvtannal is foglalkoznál és nem csak a kettyintéssel

2009. okt. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, elvileg csak receptre kapható, néhol anélkül is kiadják, de mivel a gyógyszerészt megbüntethetik érte, nem mindenki vállalja a kockázatot.

KomoLY mellékhatásai vannak a legtöbbször, mert egy óriási adag hormont visz a szervezetbe.

Elöfordul, hogy napokig rosszul leszel, esetleg megjön soron kivül, de sokszor utánna egy-két hónapra kimarad a menseszed.

Ez tényleg nem védekezési mód, hanem csak vészhelyzetekre való szükségmegoldás.

2009. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És igen, lehetsz tőle rosszul. Lehet nagyon erős vérzésed is.
2009. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kisebb kockázat a tabletta, mint a nem várt gyerek.

Amúgy meg orvos úgyis válaszol minden kérdésedre, ugyanis csak ő írhat föl.

2009. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy lány ne vegye be, ha nem kell. Ha kell, akkor meg kell, tök mindegy milyen mellékhatásai vannak, nem? Gondolom elviselsz bármilyen mellékhatást, csak ne legyél terhes. A 72 órás tabletta a legutolsó esetben van, nem védekezési eszköz, erre ne alapozz. Próbáld meg úgy irányítani a szexuális életed, hogy ne legyen rá szükséged soha, ergó védekezzetek.

Van, akinek hetekig, hónapokig komoly mellékhatásai vannak tőle, én pl. meg sem éreztem. ez egyénfüggő.


Mellesleg én elmentem a nőgyógyászhoz és felírattam, mert receptre adják ki a legtöbb helyen. Ha ahhoz nagy lány vagy, hogy szexelj, ahhoz is legyél nagy lány, hogy elmenj egy orvoshoz.


20/L

2009. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint erős hányingert tapasztaltam,igyekeztem a lehető legtovább visszatartani, mert elég drága gyógyszer...Fogytam is 5kg, bár az lehet a stressztől is.
2009. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!