Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűsök! Járt már úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűsök! Járt már úgy valaki, hogy 3 óránál tovább volt kint a gyűrű?

Figyelt kérdés
Véletlenül 4 órát volt kint és az első hétben jàrok. A hasznàlati utasítàs szinte tényként közli, hogy amennyiben az elmúlt héten szexeltem akkor terhes vagyok. Ez hogy lehet? A gyűrűmentes héten teljes a védettség, ez a plusz egy óra meg tönkretesz mindent? Persze nyilvàn a kieg. védekezést értem ami a következő egy héten szükséges, de ezt az elmúlt egy hetes dolgot nem. Valakinek volt màr ilyen gondja, ezzel kapcsolatban problémàja?
2013. aug. 22. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:

százsor inkább a tabi.

nemtudommi ez a nagy hüvelygyűrű őrület.

2013. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. 4 éve hasznàlom, eddig nem volt vele gondom. Én meg soha nem szednék tablettàt, mégsem írok a tabis kérdésekhez vàlaszt, hogy leszóljam, megelmondjam,hogy szerintem a gyűrű sokkal jobb. Senkit nem érdekelne. Mindenkinek joga van eldönteni, mit hasznàl.
2013. aug. 22. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves első, a gyűrű biztonságosabb is, mint a tabletta, hiszen nincs rá hatással a hasmenés, hányás. Innen ez a "nagy őrület", ami amúgy jogos.


Kérdező: ha tovább hagyod kint, megindulhat a tüszőérés, és ha még van benned élő spermium, akkor teherbe eshetsz. Ilyen egyszerű..

Szóval igen, lehetsz terhes, de nem tudsz semmit tenni.

2013. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha megindul az érés és a gyűrűt a rendes időben veszem ki majd akkor is lesz megvonàsos vérzés vagy majd egyszer valamikor menstruàlok? Ha nem lesz vérzés akkor is 7 nap utàn kell majd berakni az újat? De elvileg ezutàn csak 7 napig kell védekezni utàna màr nem lehetek terhes? Na meg ha még most indul be az érés akkor hol lesz màr élő spermium. Gondolom nem élnek hetekig... Köszi a vàlaszt.
2013. aug. 22. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!