Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lindynette 20-nak az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lindynette 20-nak az egyik legelterjedtebb és alapvető mellékhatása a mellnövekedés és hízás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindegyik nő másképp reagál a tabikra. Nekem ezt írta fel az orvos, de én Yadine v Yasminelle-t akartám, bár remélem tudja a dolgát az orvos.

Mivel a legtöbb nő azt írja, hogy hízott, stb., nyugtassatok meg, hogy nem mindegyik...Ismertek olyat, aki nem hízott ettől a tabitól, hanem pont mástól?

+Még egy kérdés: Ha esetleg vmi olyan mellékhatást észlelek a Lindynette 20-nál, amire azt mondom, hogy "oké, ebből elég" és nem akarom tovább szedni, akkor akár akkor is abbahagyhatom?Azért kérdem mivel a nődokimhoz időpontot kérni az kész katasztrófa(két hetek)?

Köszönöm a választ!


2009. okt. 31. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem a barátnőm 8 éve szedi a tablettát, semmi baja nincs vele, semmi mellékhatás. A Lindy20-at azért írják fel többnyire mindenkinek elsőre, mert abban a legkevesebb a hormontartalom.

Én most kezdem a második levelet és hízásra hajlamos vagyok, de eddig fogytam 2 kilót. az a lényeg, hogy figyelj arra, hogy mit eszel, meg mozogj. mondjuk én ezt eddig is csináltam. Semmi mellékhatást nem tapasztalok.

2009. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a lindynettről nem tudok neked semmit mondani, csak a yadineról. Elég sok kizáró tényezője van, nem tudom, hogy te beleesel-e egyikbe is. De rajtam semmilyen mellékhatása nem ütközött ki és már az első naptól védelmet nyújt. Nagyon megbízható, ha előírás szerint szeded. Én már 4 éve használom.

A szedését a tablettáknak akkor hagyod abba, amikor jónak látod. Akkor az orvossal beszélsz, és felír neked valami mást. Sajnos nekem is órákat kell várnom a nődokira, csak azért, hogy 2 percig bent legyek (amíg felírja a gyógyszert..). Ezzel mindenki így van :/

2009. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig ezt szedtem,előtte 2x váltottam és teljesen meg voltam vele elégedve,semmi bajom nem volt tőle! A mellnövekedés v duzzadás alapból mindegyik mellé jár :O) a hízás meg sztem alkati dolog vkinek eléggé be tud kavarni a hormonháztartásába!
2009. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem híztam tőle és sajnos a mellem sem nőtt. Teljesen meg votlam vele elégedv,e 7 évig szedtem folyamatosan. Semmi mellékhatás, nekem bevált!
2009. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok ;)

Szóval akkor ha odafigyelek az evésre és mozgok, akkor 5kg-nál többet nem hízhatok, remélem...

Azt hittem, hogy a mellnövekedés más tabiknál nagyon nincs, de most megnyugtattatok. Köszi, esetleg várom a többi hozzásólásokat ;)

2009. okt. 31. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 6honapja szedem a Lindynette 20 at. Hiztam tőle 5kg ott meeg a mellleim is nőttek tőle. Mindenkire máshogy hat:)
2009. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én egy éve szedem és nem híztam, de mellem sem nőtt sajnos=( semmi mellékhatása nem volt soha,csak pozitívum (menzesz feleannyi idő és mennyiség, és semmi fájdalom)
2009. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lindy: +10 kg, 2 méret mellnövekedés, ragyák, puffadás, hányinger, hasfájás, állandó mellfájdalom, 1 nappal rövidebb mensi immáron hasfájdalmak nélkül, viszont fejfájással. A 10 kg meg úgy jött rám, hogy sokkal többet mozogtam, mint a gyogyi előtt, mégis 5 hónap alatt így elhíztam.

Yasminelle: a 2-re csökkent mensi napok száma visszanőtt az eredeti 3-ra, hatalmas ragyák a képemen, puffadás, hányinger, hasfájás, állandó mellfájdalom, de legalább nem híztam tovább, viszont leadni sem tudom.


ABBAHAGYNI csakis a teljes levél után. A levelet félbehagyni nem szabad, csak trombózis veszély esetén.

2009. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mellfájás, feszülés, hasfájdalom majd egész hónapban a Lindytől, eléggé elviselhetetlen volt. A mellem ugyan teltebb, kerekebb lett tőle, hízni nem híztam.
2010. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nancy08 válasza:
Sziasztok! Elmondom a -saját- tapasztalataimat a Lindynette 20-al kapcsolatban. Amikor elkezdtem, akkor 17 éves voltam, még a gyermeknőgyógyászom írta fel. Minden hónapban szedtem, minden a legnagyobb rendben volt minden évben, egészen 21 éves koromig, mikor valami érthetetlen módon rosszul jött meg a havim, és nem hogy rosszul jött meg, de nem csak X napig tartott, hanem egy egész hónapig, ezek mellett a libidóm az a béke feneke alá zuhant. Más mellékhatást nem tapasztaltam, csak azt a +4 kg, ami feljött rám, de ezt a kamaszodásnak is be lehet tudni, és a mellem is megduzzadt/nőtt. Elmentem (már felnőtt) nőgyógyászhoz, aki közölte, hogy nem vagyok normális, miért nem rohantam le azonnal. Hát pedig én épp azt tettem. Megbeszéltünk mindent, majd közölte, hogy nem árt szüneteltetnem a fogamzásgátlót így 5 év után. Szüneteltettem, majd újra elkezdtem, és azóta is minden a legnagyobb rendben van Szerencsére! :)
2012. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!