Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy másik fogamzásgátlóra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy másik fogamzásgátlóra térek át, mennyi idő, mire hatni kezd?

Figyelt kérdés
három hónapig szedtem Cypromix fogamzásgátlót, de a problémás bőrömre, akkor a barátom belém sem élvezett. Most átálltam Mistral tablettára, az orvos azt mondta, mivel eddig is szedtem fogamzásgátlót ezért ez már az első tabitól véd. De ez biztos? hiszen én nem fogamzásgátlónak szedtem a Cypromixet és úgy hallottam, ez kifejezetten a bőrre való, s csak mellékhatásként fogamzásgátló. Ha vasárnap bevettem az első gyógyszerem, szerdán miután beveszem, utána ha szeretkezünk a barátommal, akkor belém élvezhet? biztosan védni fog?
2013. szept. 9. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondta az orvos. Hát ha nem hiszel neki, akkor még várj -.- De most komolyan..... -.- :D

A cypromix meg ugyan olyan fogamzásgátló hatással rendelkezik, mint a ténylegesen arra készült gyógyszerek ;)

2013. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vakondka ***** válasza:

7 nap szedés után lesz teljes a védelem, tehát szerdán még használjatok óvszert, de vasárnap már nem szükséges.


ui: Fontos, hogy minden nap kb azonos időpontban vedd be a tablettát.

2013. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!