Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történik a szervezetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a szervezetben, hakihagy az ember egy tablettát?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy megnő az esélye a teherbeesésnek, de mi is történik pontosan? És ha ma szeretkezünk, holnap este elfelejtem bevenni a tablettát és 12óráig késik, olyankor mi történik, mert elvileg a spermiumok bennem vannak még.
2009. nov. 4. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel leesik azoknak a hormonoknak a szinje, amik meggátolják a peteérést, elindulhat a peteérés. Nem mindegy azonban, hogy a szedés melyik hetében marad ki a bogyó. A legveszélyesebb az első hét, akkor a legvalószínűbb, hogy a kihagyott bogyó miatt érni kezd egy pete. Ezért van az, hogy ha az első héten marad ki bogyó, és előtte héten volt szex, akkor dokihoz kell fordulni, mert a spermiumok élhetnek egy hétig is a szervezetben és elcsíphetik a kihagyott bogyó miatt kiszabaduló petét.
2009. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beindul a peteérés kinél lassabban kinél gyorsabban, akinél gyorsabban annál be is csúszik a gyerek.
2009. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elindulhat a peteérés, de ha folytatod a szedését akkor vissza áll a hormonháztartásod és nem érik tovább a petesejt, szóval nem lesz pete érésed és nem lehetsz terhes. Szerintem így van, ha logikusan belegondolunk nem lehet másképp.
2009. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!