Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol csinálnak Kérésre orvosi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csinálnak Kérésre orvosi indok nélküli sterilizáló műtétet férfiaknak?

Figyelt kérdés
( Ondóvezeték átmetszés ) tehát nem kiherélésre gondolok! A kérdés komoly,lehetőleg Magyarországon keresek orvost aki elvégezné vagy tb által támogatva,vagy megfizethető összegért nem több száz ezer ft-ért,tudtok erre megfelelő helyet,orvost,ide vonatkozó jogszabályt? Segítsetek merre induljak

2013. szept. 14. 10:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Hiába próbáljátok meggyőzni, lebeszélni, nagyon úgy tűnik, ezt ő már véglegesen eldöntötte. Ha tudtok infót, segítsetek, ha meg nem, felesleges időpocsékolás győzködni. Hiába is van igazatok, ottaz a közhelynek beillő mondat, hogy mindenki a saját hibájából tanul... Hagyjátok meg ezt a leckét neki.


A kérdezőnek: sok sikert, remélem, ráakadsz a megoldásra!

2013. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
69%

Orvosi indok nélkül sehol sem.


Úgyhogy ha ennyire nem akarsz apuka szerepet, legyen tököd egy orvost mondjuk urológust felkeresni.

2013. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne végeznék el orvosi indok nélkül? Ez a végleges fogamzásgátló módszer férfiaknak. Teljesen elfogadott...
2013. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%

# 13/13 Időpont ma 15:19


Jó de ba--ski azért valami orvosi konzultáció csak kell.


Ilyen erővel magamtól bemegyek valahova azt új szív kell nem?:D

2013. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Noknek is vegeznek mar par eve 18 eves kortol gyerek nelkul is. Szoval szerintem ferfiaknak is kell h legyen ilyen. Kerdezo en megertelek! Barcsak a baratom is megcsinaltatna, en felek az altatastol mert noknel ugy van es meg komplikaltabb kozkazatosabb is.
2013. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget és az utána járást úgy nézem ilyen 30 körül jó esetben meg lehet úszni magánklinikán várakozási idő nélkül is,következő állomás az urológus lesz meglátom mit mond és eldőlhet hova forduljak,utolsó:nekem mért nincs ilyen csajom...és még ezt is megteszed a pasidért te egy álom nő vagy ,nekem meg mindenli gyereket akar szülni nem tartják tiszteletben a döntésem,de a műtét után szívózhatnak... XD
2013. szept. 14. 20:07
 17/25 anonim ***** válasza:
De pont ez az, hogy simán találhatnál olyan "csajt", aki ugyanígy nem akar gyereket szülni, még neked SEM, hiába vagy minden nő álma...
2013. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
:-) megertlek, nekem is egyszerubb lenne olyan fickoval akinel nincs meg a teherbeeses veszelye. Na de meg ki tudja egy napon megcsinaltatja... Olyanoknak mint mi nem szabad gyereket nemzeni, mert a gyerek fog szenvedni, hiszen nem vagytak ra.
2013. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: így igaz!


Utolsóelőtti: egyáltalán nem vagyok minden nő álma,de valahogy mégis rám akarják ezt eröltetni,talán nem megfelelő nőkkel kezdtem :/ de volt aki az mondta nem akar gyereket szakításra került a sor más okokból és rá 2 hónapra mondta hogy terhes lett azóta más valakitől,megtartja,és tőlem is megtartotta volna...itt tört el a mécses,innentől kezdve nem tudok ebben a témában hinni senkinek,inkább biztosra megyek,addig pedig visszafogottabb szexuális életet élek

2013. szept. 15. 11:01
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha te is azok közé tartozol, akik nemigazán preferálják a gumit, és tényleg ilyen nőkkel hozott össze a balsors, hogy egyből gyerek meg minden.. akkor teljesen megértelek. Annál rosszabb nincs, mikor a nőre bízzák a védekezést, aki azt állítja, szedi a gyógyszert, aztán kiderül, mégsem, és "véletlenül" ott ragadsz mellette.
2013. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!