Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol csinálnak Kérésre orvosi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csinálnak Kérésre orvosi indok nélküli sterilizáló műtétet férfiaknak?

Figyelt kérdés
( Ondóvezeték átmetszés ) tehát nem kiherélésre gondolok! A kérdés komoly,lehetőleg Magyarországon keresek orvost aki elvégezné vagy tb által támogatva,vagy megfizethető összegért nem több száz ezer ft-ért,tudtok erre megfelelő helyet,orvost,ide vonatkozó jogszabályt? Segítsetek merre induljak

2013. szept. 14. 10:21
1 2 3
 21/25 Gemma1985 válasza:
0%
Csak sajnálni tudlak, hogy eldobnád a lehetőséget magadtól, amit a természet adott és egyedül akarsz majd öregkorodban meghalni úgy, hogy senki sem lesz, aki majd vigyáz rád, vagy akit érdekelsz. Szüleid, akik felneveltek (vagy igazából nem, mert különben talán nem gondolkoznál így), addigra már nem lesznek, barátaid valószínűleg saját családjukkal lesznek elfoglalva, és szerintem lehet, hogy nő sem marad majd melletted, mert az adottságok ilyen nyílt, öncélú eldobása valószínűleg csak olyan nőnek lehet valamilyen szinten elfogadható, aki már legalább egy-két gyereket csinált és 'elege van'...de ő meg neked nem fog kelleni a gyerekek miatt. De végülis, addig lehet önző az ember és foglalkozhat egyedül a saját dolgával,kényelmesen, tehát van benne pozitívum is. Egyébként a gyerekellenességet megértem, az 'életellenesség' alatt nem tudom, mit kellene értenem. 23 évesen még sokmindent nem láttál az életből, csak hozzád hasonlóan felelősségtelen lányokat, ezek szerint. Nem kell MA gyereket vállalni, neked, férfinak, bőven van időd, húzhatod még akár 10-15 évig is. Ez nagy idő. Még ha most úgy is gondolod, soha nem akarsz ilyesmibe belemenni, ne hamarkodd el. Nem tudod még, mit hoz az élet - kifürkészhetetlen. Ha 10 év múlva mégis 'hiányérzeted' lesz, akkor életed végéig nyomorultul bánni fogod, amit fiatal, átgondolatlan fejjel tettél és lehet hogy pont álmaid nője fog emiatt - jogosan - otthagyni, és azt sosem fogod megbocsájtani magadnak. Ha meg 10-15 év múlva sem változik meg a véleményed és a gondolkodásod, akkor menj, és tedd meg AKKOR! De akkor legalább hagytál esélyt magadnak és az életnek is, és nem lesz veszve semmi. Nem kell 'megváltoztatnod' a döntésed, csak 'várj' vele. Remélem, nem döntesz majd buta, éretlen dacból, és értelmesen átgondolod a dolgot még jó párszor, mielőtt lépsz. Sok sikert.
2013. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss de a sok jó szándékú tanácsod ellenére a válaszod teljes mértékben OFF ! És nem tetszik az sem hogy ítélkezel látatlanban a szüleim nevelése felett! Másrészt az elején leírtam hogy nem lebeszélő emberek ellentétes véleményére vagyok kíváncsi,megy a piros kéz! Üdv,szép napot
2013. szept. 17. 17:58
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Uristen, de Gaz olvasni ahogy az emberek megvannak gyozodve arrol, hogy mindekinek szaporodnia kell. Mar igyis sok ez ennek a szerencsetlen bolygonak, amit az emberiseg muvel, a kiszipolyozo eletmodjaval. Meg raadasul adja fel az egesz eletet azert, hogy gurcolhessen csak, hogy azt tegye amit mindeki mas?? (ill. a tobbseg). Az nem zavar, hogy nem akar gyereket, es akkor az a gyereknek sem lenne tul jo?


Bocsi nem birom megallni, hogy erre ne valaszoljak, mert az ismeroseim is sokaig ilyen szovegekkel bombaztak.

2013. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Igazából magam miatt keresgéltem itt az oldalon, mert lehet, hogy meddő vagyok. Láttam már azt is megkérdezted, hogy hol lehet ismerkedni meddő nővel. Sok női fórum van, ahol erről írnak egymásnak és szomorúak, hogy a férfiak nem fogadják el.

Erre a kérdésedre válaszolva. Annyit tudok, hogy több módja van a férfi fogamzásgátlásnak. Van visszafordítható és visszafordíthatatlan műtét. Találtam egy oldalt is, hogy nyilatkozatot is kell írnod előtte. [link]

Ezt nézegesd és tanulmányozd át rendesen.

Itt van még egy oldal [link]

Amúgy, magánrendelőben 220 ezer Ft. Gondolom Sztk-ban negyedannyiba kerül. Keresd fel az orvosodat és beszéld meg vele.

2013. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
0%
Jó nagy ma**a vagy. 23 évesen azt hiszed mindent tudsz a világról, mint általában a magad korabeli takny*sok. Kis sz*ros adófizetőknek titulálod a gyerekeket, ami azt sugallja, te egyszerűen nem vagy tisztában az adó fogalmával. Gyerekként gyerekgyűlölő vagy és életellenes. 23 évesen a sokadik nőtől váltál meg, ami gyermeki pszichédről alkotott képemet erősíti. Eljönne az idő, amikor majd szeretnél gyerekeket, de valószínűleg ők is ugyanolyan idióta keretének lennének majd mint te magad. Tégy egy szívességet a világnak: kösd fel magad! Előtte a pénzed inkább adományozd gyermekotthonoknak. Mindenki jól járna ezzel: neked nem kéne a nőktől elszenvedned hogy leendő gyermekeik apját látják benned, nekem pedig nem kéne az adót nem fizető sz***ázi életmódodat adófizetőként finanszíroznom. Szaros kis hü**egyerek. Ha az ókori Spártában születtél volna, a Taigetosz lábánál végezted volna szétloccsant agyvelővel háromnapos korodban.
2014. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!