Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most használok először Nuvarin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most használok először Nuvaringet, de nekem olyan rövid a hüvelyem, hogy a gyűrű vége konkrétan a hüvelybemenetemnél van kb. Ez baj?

Figyelt kérdés
Persze, azért nem lóg ki, de ha benyúlok, akkor azonnal ott van, tovább pedig nem tudom már nyomni. Egyrészt félek hogy így ki fog esni egy akármilyen kisebb megerőltetés közben, pl ha táncolok, vagy edzek, vagy akármi. Másrészt pedig így egyáltalán nem fogunk tudni szexelni a barátommal úgy, hogy közben bent van a gyűrű, pedig eddig nagyrészt olyanokat olvastam hogy senkit se zavar és bent van szex közben is. Szóval muszáj lesz kiszedni, ami egyáltalán nem higiénikus, főleg ha mondjuk esetleg kedvünk támad nem otthon szexelni hanem valahol máshol :D
2013. szept. 26. 20:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem minden épeszű nő tisztában van a trombózis tüneteivel.


Mesélhetnék én is, hogy miket láttam a sürgősségin, intenzíven, vagy a jelenlegi munkahelyemen, pedig az csak egy nőgyógyászati rendelés.


Te voltál a buta, amiért nem hallottál akkoriban a trombózisról, tüdőembóliáról, na meg nem vizsgáltattad ki magad. És nem kell kampányolnod a hormonális fogamzásgátlás ellen. Mindenkinek a saját döntése. Mindegyikük tisztában van a mellékhatásokkal.

2013. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kufircolni meg maximum te szoktál. Vagy ennyire savanyú a szőlő?...
2013. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de én a kufircolás szót nem bántásnak szántam. :S Én így szoktam beszélni a szexről. Abszolút nem akartam sem kioktatni, sem beszólni. Én is csak azért szedtem amiért a többi nő is, és a kérdezőnek 100%-ban igaza van, attól hogy egy idegen azt mondja hogy baja lett tőle attól én sem hagytam volna abba. Tünete nem volt amit felismerhettem volna, mert csak a láz volt, semmi más, és az orvos azt gondolta hogy vírusfertőzés:S Ez van. De mondjuk a 'savanyú a szőlő' kicsit erős volt..:( én most is ugyanúgy kufircolok csak fogamzásgátló nélkül meg óvszer nélkül. Mi a párommal a számolós módszert használjuk már 3 éve és nálam bejött.
2013. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!