Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor mi az igazság? Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi az igazság? Az előváladék tartalmaz spermát?

Figyelt kérdés
Hozzá értők válaszát kérném! Van, aki azt állítja, hogy igen, mivel az ondót, és az előváladékot is a here állítja elő, és van, aki azt mondja, hogy nem, mert az előváladék egy mirigy terméke, vagyis nem a heréé, így nem tartalmaz spermát. Természetesen mind a két fél fúj a másikra, hogy miért dőlök be neki, nem kell mindent elhinni. Szóval már én sem tudom, mit higgyek! Kérnék szépen szakszerű magyarázatot is! Köszönöm szépen a segítséget!

2013. okt. 9. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A válasz egyszerű: Még azelőtt húzzatok óvszert, mielőtt bármit is csinálnátok. ;)
2013. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Első válaszoló kommentje (úgy van megválaszolva, ahogy kérted):


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2013. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

"Az előváladék tartalmaz spermát?"


Nem KELL, hogy tartalmazzon, de tartalmazHAT!!! És akkor teherbe is lehet töle esni.

2013. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a cikket nem találtam meg előtte. A sperma tényleg 72órán belül elhal? Azt mondták nekem, a 72órás tabi is azért annyi, mert az alatt vagy elhal a sperma, vagy megtermékenyít.

És az idő múlásával esetleg egy vizelés is semlegesítheti őket, nem? Tehát akkor nem marad ott az előző ejakulációból. (és persze mosdik az illető). Vagy ezt így rosszul mondom?:S

2013. okt. 9. 22:22
 5/7 anonim válasza:
igen tartlmaz de feltetlenul esel teherbe tole
2013. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen tartlmaz de nem feltetlenul esel teherbe tole
2013. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TaylorM válasza:
Az igaz, hogy egy másik mirigy terméke az előváladék, de mivel egy helyre ürül minden nemi váladék, tartalmazhat spermát.
2013. okt. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!