Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert hiszi minden tini azt h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi minden tini azt h olyan konnyu gyereket csinalni es teherbe esni?

Figyelt kérdés
minden masodik kerdes arrol szol h terhes e valki...attol, hogy berakja egyszer a peniszet a punciba meg nem terhes valaki...sot valakinek eg akkor sem sikerul ha jokor csinaljak es vegig vagyis bele is elvez...nem ertem a tiniket...ha ez igy lenne akkor majdnem minden 16-17eves lany pocakkal jarna...
2009. nov. 11. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Tinikorban a legfogamzóképesebb az ember. Meg inkább kétszeresen védekezzenek, minthogy megöljék a pocaklakót. Az borzalmas.
2009. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Legjobb lenne, ha 18-20 éves koráig senki nem szexelne. Akkor is ezt gondolom, ha a legtöbb tini ezért megkövezne. Legalább tudnák, miért fekszenek le valakivel, és megérdemli-e az a valaki. Akkor tényleg nem kellene annyira az óvszer.
2009. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Az a baj hogy nagyon sok fiatalkorúnak volt már abortusza...
2009. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Úristen.. hol éltek?


1. 20 éves koráig, meg 18 éves koráig? a srácok és lányok már 13 évesen erről dumálnak és csinálják is ezerrel.


2. A csajokról illetve nőkről úgy beszéltek mintha valami gyerekkidobáló automaták lennének, nem lehetne finomabban tisztelettel?


3. Nem tudom hogy állna a szád, ha egyszer valamelyik csajod bejelentené hogy terhes.


4. Nektek kellene szedni fogamzásgátló tablettát, vagy kihordani egy gyereket, vagy menstruálni egyszer. Bele is döglenétek.


Csóközön.

2009. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

szerintem csak védeni akarják a csalódástól őket... mert nem hiszem hogy valaki örülne, hogy egy egyéjszakás kalandból lenne egy gyereke és az apja meg ki tudja merre van... szerintem felelősségteljesre akarják nevelni őket. egyébként meg, én gyógyszer melett félek hogy teherbe eshetek, és még mielőtt teljesen belém élvez kiveszi, pcos is vagyok, így egyre kevesebb esélyem van, de mégis félek...

és hiába vagyok már felnőtt, fontosabb a atanulás először mindkettőnknek, szeretnénk diplomát, munkahelyet, anyagi hátteret egy gyerekhez...

de ez egyéni gondolkodásmód kérdése, mi eléggé realisták vagyunk, ha jönne nem bizti hogy megtartanám, de tutui lelkifurkám lenne egy életen át... és ezt is szerintem jó lehet elkerülni.

19/l

2009. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

talán azért h 15 éves korban ne megszakítással védekezzenek már, mertha ott becsúszik egy gyerek akkor kur-va nagy gebasz van, ami senkinek sem hiányzott. és tudod, nagyon sokszor történik meg az, hogy valaki a megszakítással lesz terhes. azért mert anyádék nemlettek, attól még ottvan az a sok ezer másik nő, aki meg lett. ezért inkább védekezzenek.

van esély megszakítással teherbe esni...

nem mellesleg a fiatalok menzesze rohadtul nem pontos, nemtudják kiszámolni h mikor van pontosan a peteérés.

nem mellesleg nem vsak peteéréskor lehet teherbe esni.

legalább annyira könnyű is véletlenül összehozni egy gyereket, mint amennyire nehéz direktbe.

2009. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
azért, mert van akinek könnyű teherbeesni, van akinek meg nem. miért, az amugy is felelőtlen tiniket mire kellene biztatnunk??? " védekezzenek " csak megszakitással, ugyse olyan konnyu teherbeesni?? :D
2009. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia! Azért félnek, mert itt össze vissza beszélnek. Minden baromságot. Konkrétan szinte semmi sem történik a pár között, de itt esemény utáni tablettát javasolnak. Még az sincs rendben, hogy hazudnak nekik a teherbeesésről a riogatással, de hogy gyógyszert etetnek velük az számomra elfogadhatatlan. Ha pedig valaki mer ide írni, aki szakmabeli, ért hozzá, lepontozzák úgy, hogy olvashatatlan a válasza.
2009. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Murphy törvény: Nem akarsz teherbe esni, tuti teherbe esel, amikor meg mindennél jobban vágysz egy babára, akkor meg nem jön össze.


Egyébként meg a megszakításos védekezéssel az előváladékon kívül az a gond, hogy nem biztos, hogy minden kangörcsös tini srác ki tud szállni időben. Ha meg elsül, akkor aztán tényleg csak a 72 órás tabletta marad, és annál még mindig jobb a gumi. Valamint a gumi véd a nemi betegségektől is, és amikor az ember azt hallja, hogy egy lány egy évben több sráccal fekszik le, mint ahány hónap van, akkor jobb, ha gumit húznak. Ez az én véleményem. És a mondás is úgy tartja, hogy jobb félni, mint megijedni. Jah de azok a kérdések tényleg idegesítőek, amikor azt kérdezik meg, hogy bugyiban voltam, és a barátom odarakta a péniszét, lehetek-e terhes, meg lenyeltem a spermát, lehetek-e terhes, meg hasonló jellegű érdekfeszítő kérdések. 19/L

2009. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 bumbi02 ***** válasza:

pasi vagyok és sejtem/értem hogy miért aggódnak annyira a lányok.. nekünk pasiknak könnyü dolgunk van nem kell aggódnunk mer nem lehetünk se könnyen se nehezen terhesek... viszont a lányoknak eltudja baszni az egész életét hogyha 15-16 évesen teherbe esnek, gondolj bele, hogyha meg elvetetik akkor az is tönkre teheti az életének egy részét, abortusznál nagyon sok kockázat van arra hogy később netán nem tud gyereket szülni...

am az meg h itt kérdezgetik hülyeség, mer mire megkapják a választ már a 3 napos tabletta se segit...de okkal kérdezgetik...csaknemittkéne

2009. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!